Występują
Dalibor Gondík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Faust (1989) (film telewizyjny)
Adéla Gondíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Klauni a vlastenci (1991) (film telewizyjny)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Petr Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Yvetta Blanarovičová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Vrať se do hrobu! (1989)
Travis (1996) (film telewizyjny)
Leona Machálková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Bigbeatowe lato (1993)
Helena Vondráčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Janek i Marzenka (1980)
Šíleně smutná princezna (1968)
Píseň pro Rudolfa III. (1967) (serial)
Josef Alois Náhlovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sanatorium (2009) (nagranie teatralne)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Josef Mladý
Czechosłowacja
Hana Zagorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Hitparáda 60. let (2008) (teledysk)
Ztracený v O2 aréně (2020) (koncert)
Štefan Margita
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pocta Haně Zagorové (2024) (koncert)
Vánoční koncert Hany Zagorové (2000) (koncert)
Pocta Karlu Gottovi (2022) (koncert)
Vladimír Čech ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dzień mej miłości (1976)
Oběti a vrazi (2000)
Zmartwychwstanie (2001) (film telewizyjny)
Milan Pitkin
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kameňák 4 (2013)
Vánoční Kameňák (2015)
Petr Martinák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Książę Maminsynek (2022)
Na Brusel, Vávro! Na Brusel! (2009) (nagranie teatralne)
Pánská jízda (2004)
Karel Šíp
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kelner, płacić! (1980)
Homolkowie na urlopie (1972)
Miloslav Šimek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Zlatý slavík 1973 (1974) (koncert) - prezenter
Kam doskáče ranní ptáče (1987)
Zuzana Bubílková
Czechosłowacja
Petr Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trhák (1980)
Droga z miasta (2000)
Angelika (2007) (nagranie teatralne)
Lucie Zedníčková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dokonalá svatba (2010) (nagranie teatralne)
Saturnin (1994)
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Martin Dejdar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Lucie Bílá
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Anděl Páně 2 (2016)
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)