Obsada
Natalya Sedykh
Najlepsze filmy:
Dziadek Mróz (1964)
Ogoň, voda i... mednyje truby (1967)
Lučšeje vremja goda (2007)
Aleksey Katyshev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Varvara - krasa, dlinnaja kosa (1969)
Ogoň, voda i... mednyje truby (1967)
Georgiy Millyar
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Wojna i pokój (1965)
Wojna i pokój: Pierre Bezuchow (1967)
Wojna i pokój: Andrzej Bolkonski (1965)
Lev Potěmkin
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Vasilisa prekrasnaya (1939)
Dziadek Mróz (1964)
Koňjok-Gorbunok (1941)
Aleksandr Khvylya
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Braťja Karamazovy (1969)
Szkarłatne żagle (1961)
Pietnastoletni kapitan (1946)
Aleksei Smirnov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Chipollino (1972)
Chodząc po Moskwie (1963)
Operacja Y, czyli nowe przypadki Szurika (1965)
Mikhail Pugovkin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Operacja Y, czyli nowe przypadki Szurika (1965)
Iwan Wasiljewicz zmienia zawód (1973)
Ně možet byť! (1975)
Anastasiya Zuyeva
Najlepsze filmy:
Dziadek Mróz (1964)
Tam, na něvědomych dorožkach... (1982)
Varvara - krasa, dlinnaja kosa (1969)
Эдуард Изотов
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Otets Sergei (1978)
Osvobožděnije 2: Proryv (1970)
Osvobožděnije 1: Ognennaja duga (1970)
Tatyana Strukova
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Čajkovskij (1969)
Ogoň, voda i... mednyje truby (1967)
Arkadi Tsinman
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Anna Karenina (1967)
Varvara - krasa, dlinnaja kosa (1969)
La vita è bella (1979)
Lidiya Korolyova
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Večera na chutore bliz Dikaňki (1961)
Čajkovskij (1969)
Varvara - krasa, dlinnaja kosa (1969)
Павел Павленко
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Braťja Karamazovy (1969)
12 stuljev (1977) (serial)
Dziadek Mróz (1964)
Vera Altayskaya
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Dziadek Mróz (1964)
Večera na chutore bliz Dikaňki (1961)
Marja Iskusnica (1959)
Valentin Brylejev
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
12 stuljev (1977) (serial)
Csillagosok, katonák (1967)
Ballada o żołnierzu (1959)
Leonid Kharitonov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Moskwa nie wierzy łzom (1979)
Tam, na něvědomych dorožkach... (1982)
Čaroděi (1982) (film telewizyjny)
Tamara Nosova
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Zdravstvujtě, ja vaša ťoťa! (1975) (film telewizyjny)
Braťja Karamazovy (1969)
Karnavalnaja noč (1956)
Andrei Fayt
Imperium Rosyjskie
Najlepsze filmy:
Pancernik Potiomkin (1925)
Bělyj klyk (1946)
Admiral Uszakow (1953)
Muza Krepkogorskaya
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Ně možet byť! (1975)
Moskwa nie wierzy łzom (1979)
Mloda gwardia (1948)
Маргарита Корабельникова
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Los człowieka (1959)
Priključenija Buratino (1959)
Dziadek Mróz (1964)