Reżyseria:
Andreas SennScenariusz:
Christoph DarnstädtZdjęcia:
Peter ZeitlingerMuzyka:
Lothar ScherpeObsada:
Marie Zielcke, Fritz Karl, Andreas Kiendl, Cornelius Obonya, Michael Fuith, Mathieu Carrière, Steffen Groth, Jevgenij Sitočin, Barbara Kaudelka, Christoph von Friedl, Thomas Anton, Klaus Ortner (więcej)Obsada
Marie Zielcke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Die Unberührbare (2000)
Bin ich schön? (1998)
Lammbock - Alles in Handarbeit (2001)
Fritz Karl
Austria
Najlepsze filmy:
Maximilian: Das Spiel von Macht und Liebe (2017) (serial)
Marie Terezie (2017) (serial)
Henry Dunant: Du rouge sur la croix (2006) (film telewizyjny)
Andreas Kiendl
Austria
Najlepsze filmy:
Slumming (2006)
Antares (2004)
Die Vaterlosen (2011)
Cornelius Obonya
Austria
Najlepsze filmy:
Der Fuchs (2023)
Marie Terezie (2017) (serial)
Wiedeńska krew (2019) (serial)
Michael Fuith
Austria
Najlepsze filmy:
Michael (2011)
Najlepszy ze światów (2017)
Ich und Kaminski (2015)
Mathieu Carrière
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
La Femme de l'aviateur (1981)
Il n'y a pas de fumée sans feu (1973)
Le Navire Night (1979)
Steffen Groth
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Ein Freund von mir (2006)
Alles auf Zucker! (2004)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Jevgenij Sitočin
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Krucjata Bourne'a (2004)
Leanders letzte Reise (2017)
4 Tage im Mai (2011)
Barbara Kaudelka
Austria
Najlepsze filmy:
Verfolgt - Der kleine Zeuge (2012) (film telewizyjny)
Christoph von Friedl
Austria
Najlepsze filmy:
Falco - Verdammt, wir leben noch! (2008)
Frei (2013) (film telewizyjny)
Kronprinz Rudolf (2006) (film telewizyjny)
Thomas Anton
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Mission: Impossible - Rogue Nation (2015)
Wieczne życie (2015)
Paganini: Uczeń diabła (2013)
Klaus Ortner
Najlepsze filmy:
Le Temps du loup (2003)
Silentium (2004)
Verfolgt - Der kleine Zeuge (2012) (film telewizyjny)
Kevin Fang
Najlepsze filmy:
Verfolgt - Der kleine Zeuge (2012) (film telewizyjny)
Benedikt Uy
Najlepsze filmy:
Verfolgt - Der kleine Zeuge (2012) (film telewizyjny)
Elena Carrière
Najlepsze filmy:
Verfolgt - Der kleine Zeuge (2012) (film telewizyjny)
Maciej Salamon
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Der Club der singenden Metzger (2019) (film telewizyjny)
Murer: Anatomie eines Prozesses (2018)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Christiane Wassertheurer
Austria
Najlepsze filmy:
Verfolgt - Der kleine Zeuge (2012) (film telewizyjny)
Özaydin Akbaba
Turcja
Najlepsze filmy:
Das jüngste Gericht (2008) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Verfolgt - Der kleine Zeuge (2012) (film telewizyjny)
Tessa Höchtl
Najlepsze filmy:
Verfolgt - Der kleine Zeuge (2012) (film telewizyjny)
Georg Reichenberg
Najlepsze filmy:
Verfolgt - Der kleine Zeuge (2012) (film telewizyjny)