Obsada
Игорь Лифанов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Igor Jijikine
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Political Animals (2012) (serial)
Chuck (2007) (serial)
Evgeniy Dyatlov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Bělaja gvardija (2012) (serial)
Semyon Strugachyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Andrey Fedortsov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Tsekalo
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Metod (2015) (serial)
Владимир Толоконников
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Paršyvi vivci (2010) (serial)
Andrey Sharkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Вадим Лобанов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Gali Abaydulov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Šerlok Cholms (2013) (serial)
Anatoliy Petrov
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Игорь Ботвин
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Tropiciel (2013) (serial)
Владимир Баранов
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Valeriy Zakharev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mariya Odegova
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Zara
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Artur Kharitonenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Vladimir Zamorochinskiy
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Андрей Сиганов
Najlepsze seriale:
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Ромуальд Макаренко
Związek Radziecki