Występują
Miroslav Donutil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Pod jednym dachem (1999)
Sluha dvou pánů (2010) (nagranie teatralne)
František Filip
Czechosłowacja
Iva Janžurová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Gustav Oplustil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Skowronki na uwięzi (1969)
Svatba jako řemen (1967)
Pension pro svobodné pány (1967)
Lubomír Lipský st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Był sobie król (1954)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Ladislav Trojan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Śmierć pięknych saren (1986)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Jan Skopeček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jiří Suchý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Jiří Suchý: Recitál 1964/2019 (2019) (koncert)
Forever Král: Koncertní pocta Ivanu Královi (2021) (koncert)
Pavlína Filipovská
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Lucerna aneb Boj o lípu (1994) (nagranie teatralne)
Člověk z půdy (1961) (nagranie teatralne)
Yvetta Simonová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hitparáda 60. let (2008) (teledysk)
Komedie s Klikou (1964)
V hlavní roli Oldřich Nový (1980)
Yvonne Přenosilová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Waldemar a Olga opět v Lucerně (1990) (koncert)
Hitparáda 60. let (2008) (teledysk)
Dita Saxová (1967)
Martina Menšíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Variácie slávy (1991) (film telewizyjny)
Bludičky (2010) (film telewizyjny)
Marek Brodský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rozpuštěný a vypuštěný (1984)
Mňága - Happy end (1996)
Zlá krev (1986) (serial)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Záhada (2011) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Tereza Kostková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
La Dame d'Izieu (2007) (film telewizyjny)
Ženy v běhu (2019)
Michal Novotný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Famílie (2010) (nagranie teatralne)
Gabriela Osvaldová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Anděl Páně 2 (2016)
Anioł Pański (2005)
Monika Absolonová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Malý princ (2018) (nagranie teatralne)
Roman Vojtek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Volha (2023) (serial)
Babylon (2002) (nagranie teatralne)
Devatenáct klavírů (2008) (film telewizyjny)