Scenariusz:
In-young KimMuzyka:
Yo-han ParkOdcinki(20)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
Obsada
Seung-heon Song
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gaeul donghwa (2000) (serial)
Yeoleum hyangki (2003) (serial)
Black (2017) (serial)
Se-kyung Shin
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sinibsagwan guhaeryeong (2019) (serial)
Kroniki Arthdalu (2019) (serial)
Yookryongi nareusha (2015) (serial)
Woo-jin Yeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Byeoleseo on geudae (2013) (serial)
Codzienna dawka słońca (2023) (serial)
7 ileui wangbi (2017) (serial)
Jeong-ahn Chae
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Dakteoseu (2016) (serial)
Yongpalyi (2015) (serial)
Seong-oh Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Yooryung (2012) (serial)
Ssam maiwei (2017) (serial)
Chang-hoon Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Bab jal sajuneun yeppeun nuna (2018) (serial)
Namjaga saranghal ddae (2013) (serial)
In-woo Jo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Byeoleseo on geudae (2013) (serial)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (serial)
Seupayi Myeong Wol (2011) (serial)
Min-ji Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Chijeuindeoteulaeb (2016) (serial)
Naeidneun gangnammiin (2018) (serial)
Namjaga saranghal ddae (2013) (serial)
Kyeong-mo Yang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Namjaga saranghal ddae (2013) (serial)
Jae-ryong Jo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Pigoin (2017) (serial)
Neodo inganini (2018) (serial)
1%ui eoddungut (2016) (serial)
Seong-jae Yook
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (serial)
Geumsujeo (2022) (serial)
Hooayoo - hakgyo 2015 (2015) (serial)
Jinyoung
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Deurim hai (2011) (serial)
Pooreun badaui junsul (2016) (serial)
Yumieui Sepodeul (2021) (serial)
Chan-yeong Yoon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nangmandagteo Kimsaboo (2016) (serial)
Yookryongi nareusha (2015) (serial)
Wangeun saranghanda (2017) (serial)
Seong-min Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Misaeng (2014) (serial)
Jaebeoljib Maknaeadeul (2022) (serial)
Juvenile Justice (2022) (serial)
Young-sook Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Namjaga saranghal ddae (2013) (serial)
Deo myoojikeol (2011) (serial)
Tae-woo Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (serial)
Yooryung (2012) (serial)
Kyeong-eup Nam
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangeui bulsichak (2019) (serial)
Toowikseu (2013) (serial)
Misaeng (2014) (serial)
Gun-soo Ham
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Samchongsa (2014) (serial)
Namjaga saranghal ddae (2013) (serial)
Young-shil Oh
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ssam maiwei (2017) (serial)
Hakgyo 2013 (2012) (serial)
Aelliseu (2020) (serial)
Hyun-sik Im
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Wangkwoneul sseuryeoneunja, keumugyeruel kyeondyeora - sangsokjadeul (2013) (serial)
Namjaga saranghal ddae (2013) (serial)
Monseuta (2013) (serial)