Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 1 (2004) (seria)
Scenariusz:
Ирина КмитZdjęcia:
Aleksandr UstinovObsada
Yuriy Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ku jezioru (2019) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Nilov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Selin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anastasiya Melnikova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Ivars Kalninš
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
TASS upolnomočen zajaviť... (1984) (serial)
Romance in the City (2006) (serial)
Dmitriy Murashev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Děti Arbata (2004) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Natalya Shcherbakova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Valeriy Kukhareshin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Dostojevskij (2011) (serial)
Anna Karenina (2017) (serial)
Andrey Obarukhin
Najlepsze seriale:
Dostojevskij (2011) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Galina Bokashevskaya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Владимир Маслаков
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Karpukhov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Anatoliy Rudakov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
V poiskach kapitana Granta (1985) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Oding
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Droga przez mękę (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Tatyana Grigoryeva
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Вадим Волков
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Анна Фомина
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Boris Petukhov
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Марат Гарипов
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)