Opera: Chroniki ubojnogo otděla - Opera: Chroniki ubojnogo otděla 2 (2006) (seria)
Kryminał
Rosja,
2006, 1 h 44 min
(Alternatywny 2x52 min)
Obsada
Yuriy Kuznetsov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ku jezioru (2019) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksey Nilov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Selin
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anastasiya Melnikova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Yuri Tarasov
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Kuchňa (2012) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ivars Kalninš
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
TASS upolnomočen zajaviť... (1984) (serial)
Romance in the City (2006) (serial)
Andrey Obarukhin
Najlepsze seriale:
Dostojevskij (2011) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Russkin
Polska
Najlepsze seriale:
Idiot (2003) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Velikaja (2015) (serial)
Aleksandr Ustinov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Natalya Kutasova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Sergey Sobolev
Najlepsze seriale:
Ladoga (2014) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Лариса Маркина
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Nadezhda Zharikova
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anatoliy Ilchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Sergey Zhukovich
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Iosif Koshelevich
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Aleksandr Dergaputskiy
Najlepsze seriale:
Velikaja (2015) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Natalya Vasileva
Najlepsze seriale:
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)