Muzyka:
John LunnObsada:
Douglas Henshall, Steven Robertson, Mark Bonnar, Chris Reilly, Rebecca Benson, Brian Cox, Frances Grey, Julie Graham, Anthony Flanagan, Jordan Young (więcej)Odcinki(6)
-
Raven Black: Part 1 (S02E01)
-
Raven Black: Part 2 (S02E02)
-
Dead Water: Part 1 (S02E03)
-
Dead Water: Part 2 (S02E04)
-
Blue Lightning: Part 1 (S02E05)
-
Blue Lightning: Part 2 (S02E06)
Obsada
Douglas Henshall
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Hollow Crown (2012) (serial)
Anna Karenina (2000) (serial)
Shetland (2013) (serial)
Steven Robertson
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Przekręt (2004) (serial)
Luther (2010) (serial)
Tessa D'Urberville (2008) (serial)
Mark Bonnar
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Line of Duty (2012) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Niezapomniane (2015) (serial)
Chris Reilly
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
Z pamiętnika położnej (2012) (serial)
Shetland (2013) (serial)
Rebecca Benson
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
The Crown (2016) (serial)
Parks and Recreation (2009) (serial)
Brian Cox
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Simpsonowie (1989) (serial)
Czerwony Karzeł (1988) (serial)
The Take (2009) (serial)
Frances Grey
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Garrow's Law (2009) (serial)
Home Fires (2015) (serial)
Shetland (2013) (serial)
Julie Graham
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Czas (2021) (serial)
Doktor Who (2005) (serial)
Between the Sheets (2003) (serial)
Anthony Flanagan
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
Endeavour (2012) (serial)
Życie na Marsie (2006) (serial)
Jordan Young
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Garrow's Law (2009) (serial)
Still Game (2002) (serial)
Mongrels (2010) (serial)
Kari Corbett
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Shetland (2013) (serial)
Shameless (2004) (serial)
Case Histories (2011) (serial)
Iain Robertson
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Kompania braci (2001) (serial)
Shetland (2013) (serial)
Taggart (1983) (serial)
Nina Sosanya
Wielka Brytania
David Hayman
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Andor (2022) (serial)
Still Game (2002) (serial)
The Hollow Crown (2012) (serial)
Clive Russell
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Gra o tron (2011) (serial)
Garrow's Law (2009) (serial)
Still Game (2002) (serial)
Alex Norton
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Czarna Żmija (1983) (serial)
Dobry omen (2019) (serial)
Shetland (2013) (serial)
Forbes Masson
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
The Crown (2016) (serial)
Czerwony Karzeł (1988) (serial)
Shetland (2013) (serial)
Gerda Stevenson
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Shetland (2013) (serial)
Taggart (1983) (serial)
Morderstwa w Midsomer (1997) (serial)
Leanne Best
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Czarne lustro (2011) (serial)
Line of Duty (2012) (serial)
Ripper Street. Tajemnica Kuby Rozpruwacza (2012) (serial)