Reżyseria:
Ľubo KockaScenariusz:
Ernest ŠtricZdjęcia:
Daniel HoťkaMuzyka:
Anton KubasákObsada:
Marián Zednikovič, Iveta Weiszová, Marian Labuda, Soňa Valentová, Ľubo Gregor, Peter Debnár, Zita Furková, Oldo Hlaváček, Ľudovít Moravčík, Dušan Tarageľ, Andrej Hryc, Igor Čilík (więcej)Obsada
Marián Zednikovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Naši synovia (1975) (serial)
Iveta Weiszová
Najlepsze filmy:
Zuzanka Hraškovie (1991) (film telewizyjny)
Húkanie sovy (1988) (film telewizyjny)
Pericola (1979) (film telewizyjny)
Marian Labuda
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Soňa Valentová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Portrét Doriana Graya (1969) (film telewizyjny)
Ľubo Gregor
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Mário a kúzelník (1976) (film telewizyjny)
Sebechlebskí hudci (1975)
Peter Debnár
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Majster kat (1966)
Zita Furková
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Oldo Hlaváček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvanásť nahnevaných mužov (1979) (film telewizyjny)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Ľudovít Moravčík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Chodník cez Dunaj (1989)
Pejzaż (2000)
Dušan Tarageľ
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Andrej Hryc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Igor Čilík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
František Zvarík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sklep przy głównej ulicy (1965)
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Oľga Zöllnerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koniec a začiatok (1968) (film telewizyjny)
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Pieśń o szarym gołębiu (1961)
Mária Prechovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pštrosí večierok (1969) (film telewizyjny)
Rok na dedine (1967) (film telewizyjny)
Ja, stará mama, Iliko a Illarion (1988) (film telewizyjny)