Scenariusz:
Soon-gyoo KwonObsada:
Geun-young Moon, Sang-yoon Lee, Beom Kim, Hyeon-jin Seo, Kwang-ryeol Jeon, Jong-won Lee, Kwang-soo Lee, Geon-hyeong Park, Bo-seok Jeong, Go-eun Han (więcej)Odcinki(32)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
-
Episode 21 (E21)
-
Episode 22 (E22)
-
Episode 23 (E23)
-
Episode 24 (E24)
-
Episode 25 (E25)
-
Episode 26 (E26)
-
Episode 27 (E27)
-
Episode 28 (E28)
-
Episode 29 (E29)
-
Episode 30 (E30)
Obsada
Geun-young Moon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Baramui hwawon (2008) (serial)
Gaeul donghwa (2000) (serial)
Maerineun wibakjoong (2010) (serial)
Sang-yoon Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Enjelaiseu (2014) (serial)
Meomchugo sipeun sungan : eobauttaim (2018) (serial)
Raieo geim (2014) (serial)
Beom Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Law School (2021) (serial)
Kgotboda namja (2009) (serial)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (serial)
Hyeon-jin Seo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nangmandagteo Kimsaboo (2016) (serial)
Samchongsa (2014) (serial)
Ssawooja gwishinah (2016) (serial)
Kwang-ryeol Jeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Neoreul gieokhae (2015) (serial)
Jong-won Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Joogoonui taeyang (2013) (serial)
Hakgyo 2017 (2017) (serial)
Kwang-soo Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Siti hyunteo (2011) (serial)
Hwarang (2016) (serial)
Geon-hyeong Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Aidu aidu (2012) (serial)
Bo-seok Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Arangsaddojeon (2012) (serial)
Wangeun saranghanda (2017) (serial)
Maedeudog (2017) (serial)
Go-eun Han
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nado, kkot! (2011) (serial)
Joon-mok Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yookryongi nareusha (2015) (serial)
Nappeun namja (2010) (serial)
Hee-bong Byun
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (serial)
Mai geol (2005) (serial)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
Ji-ru Sung
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sinibsagwan guhaeryeong (2019) (serial)
Yawang (2013) (serial)
Neoheedeuleun powidwaetda (2014) (serial)
Kwang Jang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Wangyi doen namja (2019) (serial)
Pinokio (2014) (serial)
Gureumi geurin dalbit (2016) (serial)
Ok-sook Song
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gaksital (2012) (serial)
Oktab bang wangseja (2012) (serial)
Woonmyungcheoreom neol saranghae (2014) (serial)
Jae-hyeong Jeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Teonneol (2017) (serial)
Ailiseu (2009) (serial)
O mai bineoseu (2015) (serial)
Yoo-jin Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Beuramseureul Joahaseyo (2020) (serial)
Gohoeui byeoli bitnaneun bame (2016) (serial)
Cheongchunsidae (2016) (serial)
Ji-hee Jin
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yeonae shidae (2006) (serial)
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Penteuhauseu (2020) (serial)
Ji-na Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gunju : gamyeoneui juin (2017) (serial)
Geon-tae Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (serial)
Mianhada, saranghanda (2004) (serial)
Ailiseu (2009) (serial)