Reżyseria:
David Bonaventura, Jiří Střecha, Vlastimil Šimůnek, Petr Jančárek, Slobodanka Radun (więcej)Wykonawca:
Václav Žmolík, Lucie Kožinová, Lada Jelínková, Nina Rutová, Hana Igonda Ševčíková, Marko Igonda, Dana Špilauer Verzichová, Květa Fialová, Lucie Pernetová, Jiří Ployhar ml., Veronika Janků (więcej)Występują
Václav Žmolík
Czechosłowacja
Lucie Kožinová
Najlepsze filmy:
Laskavý divák promine (1994) (serial)
Lidice (2011)
Agentura Puzzle (2004) (serial)
Lada Jelínková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Elegance molekuly (2024) (nagranie teatralne)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Dabing Street (2014) (nagranie teatralne)
Hana Igonda Ševčíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Marko Igonda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Dana Špilauer Verzichová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tlustý prase (2008) (nagranie teatralne)
Poslední motýl (1990)
Pojedeme k moři (2014)
Květa Fialová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Lucie Pernetová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Butelki zwrotne (2007)
Na půdě aneb Kdo má dneska narozeniny? (2009)
Každý milion dobrý (2016) (film telewizyjny)
Jiří Ployhar ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
České století (2013) (serial)
Veronika Janků
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Bratři (2023)
Petr Macháček
Najlepsze filmy:
Tajemství (2007) (nagranie teatralne)
Niewinny człowiek (2016) (film telewizyjny)
Szeptem (1996)
Jakub Šmíd
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Młyn Habermanna (2010)
Azyl (2017)
Dívka a kouzelník (2009) (film telewizyjny)
Jan Antonín Duchoslav
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sněženky a machři (1982)
Słodkie kłopoty (1984)
Krvavý román (1993)
Irena Máchová
Czechosłowacja
Jan Hraběta
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dlouhý, Široký a Krátkozraký (1987) (nagranie teatralne)
Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (nagranie teatralne)
Akt (1997) (nagranie teatralne)
Michaela Tomešová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Die Dasslers - Pioniere, Brüder und Rivalen (2015) (film telewizyjny)
Šejdrem (2008) (film telewizyjny)
Den dobrých skutků (2001) (film telewizyjny)
Tereza Vinická
Najlepsze filmy:
Oddechový čas (1977)
Lubor Šplíchal
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Butelki zwrotne (2007)
Ostatni wyścig (2022)
Petr Janiš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samotni (2000)
Kochanek królowej (2012)
Dziewiąty dzień (2004)