Reżyseria:
Ivan ProcházkaScenariusz:
Jaroslav DietlZdjęcia:
Saša Rašilov ml.Muzyka:
Jiří SrnkaObsada:
Václav Sloup, Eva Hudečková, Jaroslava Tvrzníková, Vítězslav Jandák, Jiří Bednář, Miroslav Masopust, Ladislav Potměšil, Martin Hron, Hana Maciuchová, Josef Vinklář, Petr Svojtka (więcej)Obsada
Václav Sloup
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Romeo, Julie a tma (1959)
Małgorzata, córka Łazarza (1967)
Eva Hudečková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Jaroslava Tvrzníková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Neviditelný (1965) (film telewizyjny)
Dívka s mušlí (1980)
Pinocchiova dobrodružství (1967) (film telewizyjny)
Vítězslav Jandák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Tichá bolest (1990)
Signum laudis (1980)
Jiří Bednář
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Niebiańscy jeźdźcy (1968)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Miroslav Masopust
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Jak utopic doktora Mraczka (1974)
Dzika planeta (1973)
Muži jdou v tmě (1975) (film telewizyjny)
Ladislav Potměšil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Martin Hron
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Tajemnica stalowego miasta (1978)
Czołgowy batalion (1991)
Hana Maciuchová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Josef Vinklář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Petr Svojtka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Zadržitelný vzestup Arthura Uie (1979) (nagranie teatralne)
Jana Vychodilová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Uroczystość żałobna (1969)
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)
Karel Urbánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)
Egyptologové (1974) (film telewizyjny)
Muži jdou v tmě (1975) (film telewizyjny)
Eduard Pavlíček
Austria
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Lída Roubíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Uroczystość żałobna (1969)
Blanka Křížová
Najlepsze filmy:
Jak se budí princezny (1977)
Afery mojej zony (1972)
Za trnkovým keřem (1980)
Rostislav Kuba
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
S Pydlou v zádech (1985) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Jaroslav Pešice
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Zlá krev (1986) (serial)
Pięści w ciemności (1986)
Nikola Šuhaj loupežník (1977) (film telewizyjny)
Jiří Dohnal
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1971) (nagranie teatralne)
Cioteczka (1941)
Poprask na laguně (1966) (nagranie teatralne)
Miloslav Homola
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Nejistá sezóna (1987)
Śmierć pięknych saren (1986)