Reżyseria:
Bill BerryZdjęcia:
Arledge ArmenakiMuzyka:
David Michael FrankObsada:
Terry Farrell, Clarence Gilyard Jr., Norman Alden, Barry Corbin, Jon Cypher, Brett Baxter Clark, Michael Berryman, Andre Rosey Brown, Billy Barty (więcej)Obsada
Terry Farrell
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
The Deliberate Stranger (1986) (film telewizyjny)
Back to School (1986)
Hellraiser III: Hell on Earth (1992)
Clarence Gilyard Jr.
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Szklana pułapka (1988)
Top Gun (1986)
L.A. Takedown (1989) (film telewizyjny)
Norman Alden
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Powrót do przyszłości (1985)
K-Pax (2001)
Ed Wood (1994)
Barry Corbin
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
To nie jest kraj dla starych ludzi (2007)
Lonesome Dove (1989) (serial)
Czas krwawego księżyca (2023)
Jon Cypher
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Cinderella (1957) (film telewizyjny)
Valdez Is Coming (1971)
Evita Peron (1981) (film telewizyjny)
Brett Baxter Clark
Najlepsze filmy:
Die Abenteuer von Pico und Columbus (1992)
Star Trek II: Gniew Khana (1982)
Meatballs (1979)
Michael Berryman
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Lot nad kukułczym gniazdem (1975)
Star Trek IV: Powrót na Ziemię (1986)
Kruk (1994)
Andre Rosey Brown
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Naga broń 33 i 1/3: Ostateczna zniewaga (1994)
Tango i Cash (1989)
Class Act (1992)
Billy Barty
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
A Midsummer Night's Dream (1935)
'Weird Al' Yankovic: The Videos (1996) (kompilacja wideo)
Narzeczona Frankensteina (1935)
Tally Chanel
Izrael
Najlepsze filmy:
Sex Appeal (1986)
Warrior Queen (1987)
Slammer Girls (1987)
Becky LaBeau
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Transylvania Twist (1989)
Bikini Drive-In (1995)
Back to School (1986)
Virginia Capers
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Lady Sings the Blues (1972)
Tina (1993)
When You Remember Me (1990) (film telewizyjny)
John Doucette
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Nieznajomi z pociagu (1951)
Kleopatra (1963)
Patton (1970)
Mel Johnson Jr.
Najlepsze filmy:
Pamięć absolutna (1990)
Intimate Stranger (1992) (film telewizyjny)
Tim Hopper
Najlepsze filmy:
Ostatni Mohikanin (1992)
Frankie and Johnny (1991)
Szkoła rocka (2003)
Tina Andrews
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Korzenie (1977) (serial)
Conrack (1974)
Born Innocent (1974) (film telewizyjny)
Jan Munroe
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Le Mans '66 (2019)
Złap mnie, jeśli potrafisz (2002)
Forbidden Zone (1980)
Paul Keith
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły (2003)
Frances (1982)
Ghost World (2001)
John Tierney
Najlepsze filmy:
Stargate SG-1: Children of the Gods - Final Cut (2009) (film telewizyjny)
Efekt motyla (2004)
They Nest (2000) (film telewizyjny)
Mark Neely
Najlepsze filmy:
Centennial (1978) (serial)
The Siege of Firebase Gloria (1989)
Noc demonów II: Zemsta Angeli (1994)