Reżyseria:
Jeong-won SinScenariusz:
Sung-whee KwonMuzyka:
Tae-seong KimObsada:
Soo-ro Kim, Ye-won Kang, Je-hoon Lee, Do-won Gwak, Yoon-hye Kim, Kyeong-mo Yang, Ki-cheon Kim, Soon-cheol Yoo, Joon-hyuk Lee, Yoon-min Jeong, Seo-hui Go (więcej)Obsada
Soo-ro Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Braterstwo broni (2004)
Gongbooeui sin (2010) (serial)
Shinsaui poomgyuk (2012) (serial)
Ye-won Kang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Hellou goseuteu (2010)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (serial)
1 Beongaeui gijeok (2007)
Je-hoon Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sigeuneol (2016) (serial)
Taxi Driver (2021) (serial)
Paparoti (2013)
Do-won Gwak
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Byeonhoin (2013)
Człowiek znikąd (2010)
Madeo (2009)
Yoon-hye Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Adeul (2007)
Sungnan byeonhosa (2015)
Sonyeo (2013)
Kyeong-mo Yang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Choneungryeokja (2010)
Namjaga saranghal ddae (2013) (serial)
Ki-cheon Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (serial)
Jumeogi unda (2005)
7 ileui wangbi (2017) (serial)
Soon-cheol Yoo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Yeopgijeogin geunyeo (2001)
Deiji (2006)
Keudaereul saranghamnida (2010)
Joon-hyuk Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gwanghae, wangyidoen namja (2012)
Sseoni (2011)
Keudaereul saranghamnida (2010)
Yoon-min Jeong
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Braterstwo broni (2004)
Naesaengae gajang areumdaun iljuil (2005)
6nyeonjjae yeonaejung (2008)
Seo-hui Go
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ahobsal insaeng (2004)
Salinui chueok (2003)
Peulraenmaen (2013)
Min-gyo Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Himssen yeoja dobongsoon (2017) (serial)
Yeonghwaneun yeonghwada (2008)
Killeodeului suda (2001)
Yong-wook Jin
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Nae meorisogui jiugae (2004)
Keurosing (2008)
Bareuge salja (2007)
Seok-tae Joo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Gumihodyeon (2020) (serial)
Yongseoneun eupda (2010)
Byeong-joon Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (serial)
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Deurim hai (2011) (serial)
Mi-do Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
18 Eogein (2020) (serial)
Baekmanjangjaui cheot sarang (2006)
Madeo (2009)
Tae-hoon Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Człowiek znikąd (2010)
Navillera (2021) (serial)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (serial)
Won-yeong Choi
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Geumsujeo (2022) (serial)
Peulraenmaen (2013)
SKY kaeseul (2018) (serial)
Dong-jin Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Hellou goseuteu (2010)
Samchongsa (2014) (serial)
Gieokeui bam (2017)
Sun-hwa Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Samchongsa (2014) (serial)
Beuramseureul Joahaseyo (2020) (serial)