Reżyseria:
Ludvík RážaScenariusz:
Vladimír KalinaZdjęcia:
Josef ŠpeldaMuzyka:
Petr HapkaObsada:
Lucie Matoušková, Ondřej Vetchý, Hana Gregorová, Martin Krb, Vlastimil Brodský, Jiřina Jirásková, Miriam Hynková, Petr Skarke, Milan Riehs, Aťka Janoušková, Kateřina Pokorná, Robert Vrchota (więcej)Obsada
Lucie Matoušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Žáku Kašíku, nežeň se! (1985) (film telewizyjny)
Cizí holka (1984) (film telewizyjny)
Krakonošovo tajemství (2022) (film telewizyjny)
Ondřej Vetchý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Szkoła podstawowa (1991)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Martin Krb
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Počítání oveček (1981) (film telewizyjny)
O Janovi a podivuhodném příteli (1990) (film telewizyjny)
Vlastimil Brodský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Na skraju lasu (1976)
Światowcy (1969)
Jiřina Jirásková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Jára Cimrman śpi (1983)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Miriam Hynková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případ Platfus (1985) (film telewizyjny)
Egyptologové (1974) (film telewizyjny)
Opory společnosti (1972) (film telewizyjny)
Petr Skarke
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Łobuziaki (1975)
Ślady wilczych zębów (1983)
Milan Riehs
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Aťka Janoušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Ať žijí duchové! (1977)
Černá slečna, slečna Černá (2002) (film telewizyjny)
Kateřina Pokorná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lepší prima den (1987) (film telewizyjny)
Robert Vrchota
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Vilém Udatný
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Ochránce (2021) (serial)
Maska a tvář (2005) (nagranie teatralne)
Karin Krajčo Babinská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vysoká hra (2020) (film telewizyjny)
Gump: Pies, który nauczył ludzi żyć (2021)
Cesty ze slepých map (1989) (film telewizyjny)
Aleš V. Horal
Najlepsze filmy:
Smích se lepí na paty (1986)
O štěstí a kráse (1986) (film telewizyjny)
Lék pod kůži (1988) (film telewizyjny)