Reżyseria:
Uwe JansonScenariusz:
Dorothee SchönZdjęcia:
Marcus StotzMuzyka:
Marcel BarsottiObsada:
Kai Schumann, Johann von Bülow, Alexandra Neldel, Stefanie Stappenbeck, Katharina Thalbach, Peter Prager, Thomas Heinze, Susan Sideropoulos, Walter Sittler, Reiner Schöne (więcej)Obsada
Kai Schumann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Verfehlung (2015)
Der Einstein des Sex (1999)
Tatort (1970) (serial)
Johann von Bülow
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Labirynt kłamstw (2014)
Frantz (2016)
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial)
Alexandra Neldel
Najlepsze filmy:
Barfuss (2005)
Lammbock - Alles in Handarbeit (2001)
Lommbock (2017)
Stefanie Stappenbeck
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Komm näher (2006)
Barfuss (2005)
Pizza und Marmelade (2008)
Katharina Thalbach
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Honig im Kopf (2014)
Blaszany bębenek (1979)
Wybór Zofii (1982)
Peter Prager
Niemcy Wschodnie
Najlepsze filmy:
Balon (2018)
Der kalte Himmel (2011) (serial)
Sprawa Colliniego (2019)
Thomas Heinze
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Homo Faber (1991)
Die Quellen des Lebens (2013)
Traumfabrik (2019)
Susan Sideropoulos
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Verliebt, verlobt, vertauscht (2015) (film telewizyjny)
Walter Sittler
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Wzbierająca burza (2002) (film telewizyjny)
Almanya (2011)
Wicher 2: Na przekór wszystkiemu (2015)
Reiner Schöne
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Babylon 5: In the Beginning (1998) (film telewizyjny)
Herbert (2015)
The Gunfighters (1987) (film telewizyjny)
Christoph Hofrichter
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Gongdong gyeongbi guyeok JSA (2000)
Didi - Und die Rache der Enterbten (1985)
Spur der Hoffnung (2006) (film telewizyjny)
Klaus-Peter Grap
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Fenster zum Sommer (2011)
(T)Raumschiff Surprise - Periode 1 (2004)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Michael Schönborn
Austria
Najlepsze filmy:
Komm, süßer Tod (2000)
Neger, Neger, Schornsteinfeger (2006) (film telewizyjny)
Sehnsucht nach Jack (2000)
Matthias Koeberlin
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Honig im Kopf (2014)
Amen (2002)
Go West - Freiheit um jeden Preis (2011) (film telewizyjny)
Petra Berndt
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das schreckliche Mädchen (1990)
Das Wilde Leben (2007)
Marlena (2000)
Klaus Schindler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Toto bohater (1991)
Aimee i Jaguar (1999)
Equilibrium (2002)
René Schönenberger
Szwajcaria
Najlepsze filmy:
Die Unberührbare (2000)
Winterschläfer (1997)
Go West - Freiheit um jeden Preis (2011) (film telewizyjny)
Heike Warmuth
Najlepsze filmy:
Die Kirschenkönigin (2004) (serial)
Das Wilde Leben (2007)
Whisky z wódka (2009)
Kathrin Kestler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Cztery minuty (2006)
Das Menschenmögliche (2019) (film telewizyjny)
Maximilian Ehrenreich
Najlepsze filmy:
Ratunku, zmniejszyłem nauczycielkę (2015)
Ratunku, zmniejszyłem rodziców (2018)
Potworna rodzinka (2017)