Obsada
Felix Slováček
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Karel Gott v Lucerně (1982) (koncert)
Síť na bludičku (1983) (film telewizyjny)
Karel Gott
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Hana Zagorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Ztracený v O2 aréně (2020) (koncert)
Hitparáda 60. let (2008) (teledysk)
Eva Pilarová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Zuzana je zase sama doma (1961) (film telewizyjny)
Petra Janů
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Galileo (2007) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Dáda Patrasová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Čertův švagr (1984) (film telewizyjny)
Monika Absolonová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Malý princ (2018) (nagranie teatralne)
Leona Machálková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Bigbeatowe lato (1993)
Jitka Zelenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szybko tu, szybko tam (1988)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Karel Gott v Lucerně (1982) (koncert)
Josef Laufer
Francja
Najlepsze filmy:
Łobuziaki (1975)
Lampy naftowe (1971)
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Laďa Kerndl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ostrov svaté Heleny (2011)
Pavel Šporcl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Setkání s hvězdou (2011) (serial)
Ilona Csáková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Věra Špinarová... a pořád Vás mám ráda! (2018) (koncert)
Karel Svoboda 80 (2018) (koncert)
Pavel Vítek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Protektor (2009)
Pocta muzikálům (2017) (koncert)
Sisa Sklovská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Krysař (2000) (nagranie teatralne)
Kateřina Brožová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Poprask na laguně (1996) (nagranie teatralne)
Jacobowski a plukovník (1998) (nagranie teatralne)
Šárka Vaňková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Rytmus v patách (2009) (film telewizyjny)
Tři mušketýři (2005) (nagranie teatralne)
Angelika (2007) (nagranie teatralne)