Odcinki(16)
-
Stopa č. 33 (S03E01)
-
Odporná zlodějka (S03E02)
-
Kristův monogram (S03E03)
-
Ztracené duše (S03E04)
-
Vražda ve Sluníčku (S03E05)
-
Strážci (S03E06)
-
Případ šťastného Tondy (S03E07)
-
Zneužitá (S03E08)
-
Bez motivu (S03E09)
-
Superman (S03E10)
-
Smrt na půdě (S03E11)
-
Křižovatka (S03E12)
-
Výpadek paměti (S03E13)
-
Ukopaný (S03E14)
-
Motorová pila (S03E15)
-
Nemístný žert (S03E16)
Obsada
Ondřej Novák
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ulice (2005) (serial)
Miroslav Rataj
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vedlejší produkt (2024) (serial)
Marta Dřímal Ondráčková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Hasičárna Telecí (2018) (serial)
Michal Bumbálek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Labirynt (2015) (serial)
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Irena Křehlíková
Najlepsze seriale:
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Stíny v mlze (2022) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Markéta Haroková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Doktor Martin (2015) (serial)
Krematorium (2024) (serial)
Policie Modrava (2011) (serial)
Petra Kocmanová
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Jiří Krupica
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Místo zločinu Ostrava (2020) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Norbert Lichý (narrator)
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Kosmo (2016) (serial) - narrator
Czerwona linia (2018) (serial)
Helena Čermáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Ranč U Zelené sedmy (1998) (serial)
Zdeněk Julina
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Josef Kubáník
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Půlnoční zpověď (2023) (serial)
Temný Kraj (2017) (serial)
Robin Ferro
Czechy
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Tři tygři (2019) (serial)
Zlatá labuť (2023) (serial)
Daniela Kupčíková
Najlepsze seriale:
Modrý kód (2017) (serial)
Martin Legerski
Czechosłowacja
Radovan Král
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Poldové a nemluvně (2020) (serial)
Martin Vrtáček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)