Reżyseria:
Bořivoj HořínekScenariusz:
Rudolf MerknerZdjęcia:
Michal VojkůvkaMuzyka:
David SolařObsada:
Jana Bernášková, Kateřina Bláhová, Mahulena Bočanová, Luděk Sobota, Radim Šlechta, Miroslav Táborský, Jan Hrušínský, Pavel Kříž, Matouš Ruml, Stanislava Jachnická, Vasil Fridrich, Karel Zima (więcej)Odcinki(14)
-
Výhodná koupě (S01E01)
-
Stav ohrožení! (S01E02)
-
Pravda vítězí (S01E03)
-
Večeře s Draculou (S01E04)
-
Pohádkové povolení! (S01E05)
-
Baloneho cesta časem (S01E06)
-
Magie (S01E07)
-
Zneuznaný džin (S01E08)
-
Šípková Růženka (S01E09)
-
Ježíšek? Existuje! (S01E10)
-
Kapela rocku (S01E11)
-
Kontrola shora (S01E12)
-
Třináctá komnata (S01E13)
-
Děd Vševěd (S01E14)
Obsada
Jana Bernášková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Chlap (2022) (serial)
Kateřina Bláhová
Czechy
Najlepsze seriale:
Vyprávěj (2009) (serial)
Pouť (2018) (serial)
Špačkovi v síti času (2013) (serial)
Mahulena Bočanová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Muž v pozadí (1995) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Vlak dětství a naděje (1985) (serial)
Luděk Sobota
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Česká soda (1993) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Radim Šlechta
Czechy
Najlepsze seriale:
Mazalové (2014) (serial)
Miroslav Táborský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Čtvrtníček, Šteindler a Vávra (1998) (serial)
Anča a Pepík (2017) (serial)
Jan Hrušínský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Škola za školou (1981) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Pavel Kříž
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
The Scarlet Pimpernel (1999) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Matouš Ruml
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Stanislava Jachnická
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Uctivá poklona, pane Kohn (1992) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Vasil Fridrich
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Večery Analogonu (2002) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Karel Zima
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
České století (2013) (serial)
Petr Klimeš
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Atlantic Crossing (2020) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Jana Vaculíková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Ondřej Cihlář
Najlepsze seriale:
Furia (2016) (serial)
Třídní schůzka (2021) (serial)
Drbu vrbu (2019) (serial)
Lukáš Příkazký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Okresní přebor (2010) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Veronika Khek Kubařová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Cirkus Bukowsky (2013) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Michal Horáček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Mazalové (2014) (serial)
Ivo Šmoldas
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Nejlepší trapasy (2013) (serial)
Mazalové (2014) (serial)
Jakub Krystl
Najlepsze seriale:
Mazalové (2014) (serial)