Reżyseria:
Dong-uk HanZdjęcia:
Eok YuObsada:
Jeong-min Hwang, Hye-jin Han, Il-u Nam, Do-won Gwak, Man-sik Jung, Hye-eun Kim, Min-a Kang, Hong-fa Kim, Byeng-gug Hwang, Byung-ok Kim, Moon-chul Nam (więcej)Obsada
Jeong-min Hwang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sinsegye (2013)
Słodko-gorzkie życie (2005)
Geurimja sarin (2009)
Hye-jin Han
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Yongseoneun eupda (2010)
Adwokat rozwodowy Shin (2023) (serial)
Il-u Nam
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Pani Zemsta (2005)
Singwa hamkke (2017)
Geomeun sajedeul (2015)
Do-won Gwak
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Byeonhoin (2013)
Człowiek znikąd (2010)
Madeo (2009)
Man-sik Jung
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (serial)
Baegabondeu (2019) (serial)
Yeuieobsneun geotdeul (2006)
Hye-eun Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Son (2018) (serial)
Namjachingoo (2018) (serial)
Min-a Kang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Gwimul (2021) (serial)
Tongjeung (2011)
Joseonminyeo samchongsa (2014)
Hong-fa Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sinsegye (2013)
Nangmandagteo Kimsaboo (2016) (serial)
Chihwaseon (2002)
Byeng-gug Hwang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Haeeohwa (2016)
Peulraenmaen (2013)
Beterang (2015)
Byung-ok Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Neoui moksoriga deulleo (2013) (serial)
Keulraesik (2003)
Gobaek bubu (2017) (serial)
Moon-chul Nam
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Teonneol (2017) (serial)
Son (2018) (serial)
Domangja peullaen B (2010) (serial)
Ji-hwan Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
1987 (2017)
Jinsimi dadda (2019) (serial)
Beomjoidosi (2017)
Jin-seok Gwak
Korea Południowa
Jong-soo Kim
Korea Południowa
Chae-eun Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Keudaereul saranghamnida (2010)
Jeungin (2019)
Peurodyusa (2015) (serial)
Byung-wook Son
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Bareuge salja (2007)
Geurimja sarin (2009)
Bumchoiwaui junjaeng : nabbeunnomdeul jeonsungshidae (2012)
Dong-uk Han
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sinsegye (2013)
Daeho (2015)
Budanggeorae (2010)
Hyeong-jong Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Ailiseu (2009) (serial)
Domangja peullaen B (2010) (serial)
Shineui (2012) (serial)
Seong-woong Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Gaksital (2012) (serial)
Bloodhounds (2023) (serial)
Hee-tae Jung
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Misaeng (2014) (serial)
Deo paekiji (2017) (serial)