Witch Craft Works
Takamija-kun to sekigansekišu no madžo (E05)
(odcinek)- Takamiya-kun to Sekigansekishu no Majo (więcej)
Zdjęcia:
Yoshio ÔkôchiObsada:
Asami Seto, Yūsuke Kobayashi, Rie Kugimiya, Sayaka Ōhara, Natsumi Hioka, 麻倉もも, Shiori Izawa, Yūko Iida, Ai Kayano, Shiina Natsukawa, Ai Matayoshi, Mamiko Noto, Mari Shiraishi, Miyuki Sawashiro (więcej)Obsada
Asami Seto
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Yūsuke Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Natsumi Hioka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Horimija (2021) (serial)
Otonari no tenši-sama ni icu no manika dame ningen ni sarete ita ken (2023) (serial)
麻倉もも
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Horimija (2021) (serial)
Shiori Izawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Yūko Iida
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Ai Kayano
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Shiina Natsukawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Gin no sadži (2013) (serial)
Ai Matayoshi
Japonia
Mamiko Noto
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Mari Shiraishi
Japonia
Najlepsze seriale:
High School DxD (2012) (serial)
Golden Time (2013) (serial)
Miss Monochrome: The Animation (2013) (serial)
Miyuki Sawashiro
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)
One Punch Man (2015) (serial)
Yuka Kuroda
Japonia
Najlepsze seriale:
Ničidžó (2011) (serial)
Witch Craft Works (2014) (serial)
Yuka Saitō
Japonia
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Katsumi Chō
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Kókaku kidótai: Stand Alone Complex (2002) (serial)