Witch Craft Works
Scenariusz:
Michiko YokoteZdjęcia:
Yoshio ÔkôchiObsada:
Asami Seto, Yūsuke Kobayashi, Rie Kugimiya, Kana Asumi, Sayaka Ōhara, Natsumi Hioka, 麻倉もも, Shiori Izawa, Yūko Iida, Ai Kayano, Shiina Natsukawa, Ikumi Hayama, Kazuyuki Okitsu, Mai Ishihara (więcej)Obsada
Asami Seto
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Yūsuke Kobayashi
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Oši no ko (2023) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Rie Kugimiya
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Kana Asumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Sayaka Ōhara
Japonia
Najlepsze seriale:
Kowboj Bebop (1998) (serial)
Made in Abyss (2017) (serial)
Code Geass: Hangjaku no Lelouch (2006) (serial)
Natsumi Hioka
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Horimija (2021) (serial)
Otonari no tenši-sama ni icu no manika dame ningen ni sarete ita ken (2023) (serial)
麻倉もも
Japonia
Najlepsze seriale:
Kaguja-sama wa kokurasetai: Tensaitači no ren'ai zunósen (2019) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Horimija (2021) (serial)
Shiori Izawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Chainsaw Man (2022) (serial)
Yūko Iida
Japonia
Najlepsze seriale:
Horimija: Piece (2023) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Ai Kayano
Japonia
Najlepsze seriale:
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Horimija: Piece (2023) (serial)
Shiina Natsukawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Fairy Tail (2009) (serial)
Gin no sadži (2013) (serial)
Ikumi Hayama
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Steins;Gate (2011) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Kazuyuki Okitsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Kaze ga cujoku fuiteiru (2018) (serial)
Mušoku tensei: Isekai ittara honki dasu (2021) (serial)
Mai Ishihara
Japonia
Najlepsze seriale:
Girls und Panzer (2012) (serial)
Arifureta šokugjó de sekai saikjó (2019) (serial)
Witch Craft Works (2014) (serial)
Noriko Shitaya
Japonia
Najlepsze seriale:
Fate/stay night: Unlimited Blade Works (2014) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Harumi Sakurai
Japonia
Najlepsze seriale:
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
Bakuman. (2010) (serial)
Ayako Kawasumi
Japonia
Najlepsze seriale:
Initial D: Second Stage (1999) (serial)
Initial D (1998) (serial)
Initial D Fourth Stage (2004) (serial)
Kana Akutsu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kuroko no basket (2012) (serial)
Gunslinger Girl (2003) (serial)
Mawaru Penguindrum (2011) (serial)
Aya Hirano
Japonia
Najlepsze seriale:
Hunter x Hunter (2011) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Kiseidžú: Sei no kakuricu (2014) (serial)
Toshiki Iwasawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Tensei šitara slime datta ken (2018) (serial)
No Game, No Life (2014) (serial)
Boku no kokoro no jabai jacu (2023) (serial)