Scenariusz:
Eun-hee KimOdcinki(16)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
Obsada
Micky Yoochun
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Oktab bang wangseja (2012) (serial)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (serial)
Naemsaereul boneun sonyeo (2015) (serial)
Ha-seon Park
Korea Południowa
Hyeon-joo Son
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Uwieść króla (2024) (serial)
Sseurideizeu (2014) (serial)
Keurimineol maindeu (2017) (serial)
Yi-hyeon So
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Neon naege banehsseo (2011) (serial)
Hooayoo (2013) (serial)
Cheongdamdong aeliseu (2012) (serial)
Je-moon Yoon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ailiseu (2009) (serial)
Midas (2011) (serial)
Deokingtuheocheu (2012) (serial)
Won-yeong Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Hwarang (2016) (serial)
Dangsini jamdeun (2017) (serial)
Geumsujeo (2022) (serial)
Hyeon-seong Jang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sigeuneol (2016) (serial)
7 ileui wangbi (2017) (serial)
Yooryung (2012) (serial)
Jeong-hak Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Teonneol (2017) (serial)
Moojungdoshi (2013) (serial)
Jae-yong Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Ki hwanghoo (2013) (serial)
Stranger (2017) (serial)
Hae-seong Kwon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Siljongneuwaleu M (2015) (serial)
Shineui (2012) (serial)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (serial)
In-beom Go
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gaksital (2012) (serial)
Yawang (2013) (serial)
Geu gyeowool, barami boonda (2013) (serial)
Kil-kang An
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Deurim hai (2011) (serial)
Gumihodyeon (2020) (serial)
Iljimae (2008) (serial)
Min-jae Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yeolhyeolsaje (2019) (serial)
Arangsaddojeon (2012) (serial)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (serial)
Hyuk Jin
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Bogoshipda (2012) (serial)
K-POP choegang seobaibeol (2012) (serial)
Sseurideizeu (2014) (serial)
Myung-ryul Nam
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Keopi peurinseu 1hojeom (2007) (serial)
Misaeng (2014) (serial)
Seonggyoonkwan seukaendeul (2010) (serial)
Seong-wook Min
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dangsini jamdeun (2017) (serial)
Pinokio (2014) (serial)
Arangsaddojeon (2012) (serial)
Han-joon Kim
Najlepsze seriale:
Boiseu (2017) (serial)
Sseurideizeu (2014) (serial)
Won-joong Jung
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gyeoul yeonga (2002) (serial)
Sangeo (2013) (serial)
Gapdongi (2014) (serial)
Young-jin Jo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Heelreo (2014) (serial)
Hakgyo 2013 (2012) (serial)
Yookryongi nareusha (2015) (serial)
In-seob Jang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Shinui sunmool - 14il (2014) (serial)
Hooayoo - hakgyo 2015 (2015) (serial)
Joseon chongjabi (2014) (serial)