Obsada
Ji-eun Oh
Korea Południowa
Ji-won Do
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Heelreo (2014) (serial)
7 ileui wangbi (2017) (serial)
Dan, hanaui sarang (2019) (serial)
Yoon-tae Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Byeoleseo on geudae (2013) (serial)
Ailiseu (2009) (serial)
Yooryung (2012) (serial)
Chang-wook Ji
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Heelreo (2014) (serial)
Ki hwanghoo (2013) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Ae-rie Chung
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangeui bulsichak (2019) (serial)
Sangduya, hakgyogaja! (2003) (serial)
Byeoleul ddadajwo (2010) (serial)
Hae-mi Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ki hwanghoo (2013) (serial)
Gaeineui chwihyang (2010) (serial)
Hakgyo 2013 (2012) (serial)
Alex
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Pasta (2010) (serial)
Romaenseuka pilyohae (2011) (serial)
Hotelking (2014) (serial)
Jang-woo Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Aidu aidu (2012) (serial)
Yeppeun namja (2013) (serial)
Seongseureoun Aidol (2023) (serial)
Eun-woo Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Chuno (2010) (serial)
Jin-sung Ham
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sigeuneol (2016) (serial)
Yawang (2013) (serial)
Atena : jeonjaengui yeosin (2010) (serial)
Seong-yong Han
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Madeo (2018) (serial)
Nain : ahob beonui shiganyeohaeng (2013) (serial)
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Jeong-ah Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Byeoleseo on geudae (2013) (serial)
Geomsa peurinseseu (2010) (serial)
Oh naui gwishinnim (2015) (serial)
Yoon-so Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Moosa Baekdongsoo (2011) (serial)
Romaenseuka pilyohae (2011) (serial)
Joo-yeon Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Minami shineyo (2009) (serial)
Eungdaphara 1997 (2012) (serial)
Hotelking (2014) (serial)
Yoo-seok Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Oktab bang wangseja (2012) (serial)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (serial)
Suk-woo Kang
Korea Południowa
Bo-hee Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Ailiseu (2009) (serial)
Gyeolhoneul gidaehae (2014) (serial)
Hong Cheon Gi (2021) (serial)
Chae-moo Lim
Korea Południowa
Young-sook Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Namjaga saranghal ddae (2013) (serial)
Deo myoojikeol (2011) (serial)
Heon-tae Jeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Siti hyunteo (2011) (serial)