Reżyseria:
Yoon-cheol KimObsada:
Eugene, Tae-woong Eom, Yoo-mi Kim, Jeong-yoon Choi, Sung-soo Kim, Min-woo Park, Ji-hee Jin, Yong-woo Kil, Ye-jin Lim, Hyun Joo Gong, Seong-jin Nam (więcej)Odcinki(20)
-
Episode 1 (E01)
-
Episode 2 (E02)
-
Episode 3 (E03)
-
Episode 4 (E04)
-
Episode 5 (E05)
-
Episode 6 (E06)
-
Episode 7 (E07)
-
Episode 8 (E08)
-
Episode 9 (E09)
-
Episode 10 (E10)
-
Episode 11 (E11)
-
Episode 12 (E12)
-
Episode 13 (E13)
-
Episode 14 (E14)
-
Episode 15 (E15)
-
Episode 16 (E16)
-
Episode 17 (E17)
-
Episode 18 (E18)
-
Episode 19 (E19)
-
Episode 20 (E20)
Obsada
Eugene
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeppangwang Kim Tak Goo (2010) (serial)
Penteuhauseu (2020) (serial)
Tae-woong Eom
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kwaegeolchoonhyang (2005) (serial)
7Keup kongmuwon (2013) (serial)
Yoo-mi Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Romaenseuneun byulchaekboorok (2019) (serial)
Moojungdoshi (2013) (serial)
The Killing Vote (2023) (serial)
Jeong-yoon Choi
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Oktapbang koyangi (2003) (serial)
Sung-soo Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Poolhawooseu (2004) (serial)
Chuno (2010) (serial)
Banggwa hoo bokboolbok (2013) (serial)
Min-woo Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Modeonpameo (2014) (serial)
Kkotminam ramyeongage (2011) (serial)
Mai peurinseseu (2011) (serial)
Ji-hee Jin
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Yeonae shidae (2006) (serial)
Haereul poomeun dal (2012) (serial)
Penteuhauseu (2020) (serial)
Yong-woo Kil
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Komapseumnida (2007) (serial)
Moojungdoshi (2013) (serial)
Oktab bang wangseja (2012) (serial)
Ye-jin Lim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kgotboda namja (2009) (serial)
Poolhawooseu (2004) (serial)
Choigoeui hanbang (2017) (serial)
Hyun Joo Gong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Hotelking (2014) (serial)
Seong-jin Nam
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jeonwoo (2010) (serial)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (serial)
Byuti insaideu (2018) (serial)
Hyeong-tak Shim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Jinsimi dadda (2019) (serial)
Ssawooja gwishinah (2016) (serial)
Yeobgijeokin geunyeo (2017) (serial)
Seong-min Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Samchongsa (2014) (serial)
Keopi hawooseu (2010) (serial)
Jae-won Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gaksital (2012) (serial)
Stranger (2017) (serial)
Joogoonui taeyang (2013) (serial)
Hyo-jun Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gaewa neukdaeeui sigan (2007) (serial)
Sindelellawa ne myeongeui gisa (2016) (serial)
Nappeun nyeoseokdeul (2014) (serial)
Hye-ok Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Toowikseu (2013) (serial)
Jesteś moim przeznaczeniem (2023) (serial)
Mianhada, saranghanda (2004) (serial)
Hee-joon Oh
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Minami shineyo (2009) (serial)
Neodo inganini (2018) (serial)
Shinui sunmool - 14il (2014) (serial)
Hyeon-joo Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kgotboda namja (2009) (serial)
Spadek (2024) (serial)
Jiok (2021) (serial)
Sa-kwon Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gireumjin mello (2018) (serial)
Peurodyusa (2015) (serial)
Ah-yoon Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Samchongsa (2014) (serial)