Reżyseria:
Miroslav BalajkaZdjęcia:
Vladimír SmutnýMuzyka:
Ondřej SoukupObsada:
Igor Krempaský, Roman Luknár, Stanislav Zindulka, Vítězslav Jandák, Jana Nagyová Pulm, Zdeněk Dušek, Zdeněk Buchvaldek, Viktor Nejedlý ml. (więcej)Obsada
Igor Krempaský
Najlepsze filmy:
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Konto (1991) (film telewizyjny)
Kára plná bolesti (1985)
Roman Luknár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Bracia Karamazow (2008)
Stanislav Zindulka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Śmierć pięknych saren (1986)
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Vítězslav Jandák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Tichá bolest (1990)
Signum laudis (1980)
Jana Nagyová Pulm
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)
Zdeněk Dušek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Krowa (1993)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Zdeněk Buchvaldek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Kus života (1985) (film telewizyjny)
Šerif za mrežami (1965)
Viktor Nejedlý ml.
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Šíleně smutná princezna (1968)
Proč? (1987)
Jiří Růžička ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Koniec proboszcza (1968)
Milena Šajdková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Krowa (1993)
Zrádci (2020) (serial)
Jiří Pomeje
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Tichá bolest (1990)
Proč? (1987)
Zdeněk Suchý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Samotni (2000)
Nevinné lži (2013) (serial)
Szeptem (1996)
Nela Boudová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Hana Čížková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Czarni baronowie (1992)
Mirko Musil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Miroslav Kořínek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Święto przebiśniegu (1983)
Saturnin (1994)
45 let Ypsilonky (2011) (nagranie teatralne)
Roman Skamene
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Śmierć pięknych saren (1986)
Mňága - Happy end (1996)
Oldřich Velen
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Igor Smržík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Kamenný řád (1975) (serial)
Městem chodí Mikuláš (1992) (film telewizyjny)
Karel Hábl
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Adelheid (1969)