Występują
Adela Vinczeová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Richard Müller, Adela Vinczeová: ONA A ON (2017) (koncert)
Voda, čo ma drží nad vodou (2019)
Robert Roth
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na Bukvovom dvore (1993) (film telewizyjny)
Anjel milosrdenstva (1993)
Dobrodinec (1991) (film telewizyjny)
Jozef Vajda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Chrobák v hlave (2014) (nagranie teatralne)
Ladislav Chudík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (1962)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Wszyscy moi bliscy (1999)
Petra Vajdová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Gazdova krv (2014) (nagranie teatralne)
Polnočná omša (2015) (nagranie teatralne)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Katarína Knechtová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Miro Žbirka: 40 let na scéně (2020) (koncert)
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (koncert)
Zdena Studenková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
LENI (2015) (nagranie teatralne)
Z tobą cieszy mnie świat (1982)
Ján Koleník
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prorok Štúr a jeho tiene (2015) (nagranie teatralne)
Cudzia žena a muž pod posteľou (2007) (nagranie teatralne)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Tomáš Klus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kazimír a Karolína (2010) (nagranie teatralne)
Tajemství staré bambitky (2011) (film telewizyjny)
Hop nebo trop (2004) (serial)
Milan Ondrík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Všetko za národ (2011) (nagranie teatralne)
Polnočná omša (2015) (nagranie teatralne)
Statky zmätky (2009) (nagranie teatralne)
Jana Kirschner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Koncert pro Martu (2022) (koncert)
Tribute to Miro Žbirka 70 (2022) (koncert)
Královny popu (2009) (koncert)
Martin Huba
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Gorejący krzew (2013) (film telewizyjny)
Musimy sobie pomagać (2000)
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Darina Abrahámová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vygumuj a napíš (1996) (nagranie teatralne)
Odvrátená strana mesiaca (2015) (nagranie teatralne)
Len tak prišli (2013) (nagranie teatralne)
Dano Heriban
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (2015) (nagranie teatralne)
Mizantrop (2011) (nagranie teatralne)
Elity (2017) (nagranie teatralne)
Dan Bárta
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jesus Christ Superstar (2005) (nagranie teatralne)
Kytice (2000)
Národ sobě - kultura tobě (2021) (koncert)
Dominika Kavaschová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Polnočná omša (2015) (nagranie teatralne)
Prorok Štúr a jeho tiene (2015) (nagranie teatralne)
Antigona (2020) (nagranie teatralne)