Reżyseria:
Oliver DommengetScenariusz:
Johannes W. BetzZdjęcia:
Georgij PestovMuzyka:
Klaus BadeltObsada:
Veronica Ferres, Herbert Knaup, Mark Mifsud, Vladimir Burlakov, Thomas Danneberg, Radik Golovkov, Bülent Sharif, Siir Eloglu, Erden Alkan (więcej)Obsada
Veronica Ferres
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Les Misérables (2000) (serial)
Neger, Neger, Schornsteinfeger (2006) (film telewizyjny)
Das Wunder von Berlin (2008) (film telewizyjny)
Herbert Knaup
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Życie na podsłuchu (2006)
Nuremberg (2000) (film telewizyjny)
Biegnij, Lola, biegnij (1998)
Mark Mifsud
Malta
Najlepsze filmy:
Sobowtór diabła (2011)
Kiedy świnie mają skrzydła (2011)
Marco W. - 247 Tage im türkischen Gefängnis (2011) (film telewizyjny)
Vladimir Burlakov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Beat (2018) (serial)
Die Opfer - Vergesst mich nicht (2016) (film telewizyjny)
Auf kurze Distanz (2016) (film telewizyjny)
Thomas Danneberg
Rzesza Niemiecka
Najlepsze filmy:
Die Nibelungen, Teil 1 - Siegfried (1966)
Commando Leopard (1985)
Die blaue Hand (1967)
Radik Golovkov
Związek Radziecki
Najlepsze filmy:
Marco W. - 247 Tage im türkischen Gefängnis (2011) (film telewizyjny)
Cat Run (2011)
Bülent Sharif
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Marco W. - 247 Tage im türkischen Gefängnis (2011) (film telewizyjny)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Siir Eloglu
Turcja
Najlepsze filmy:
Teheran tabu (2017)
Almanya (2011)
W ułamku sekundy (2017)
Erden Alkan
Turcja
Najlepsze filmy:
Lola + Bilidikid (1999)
Świat jest wielki, a zbawienie czai się za rogiem (2008)
Gate to Heaven (2003)
Wladimir Tarasjanz
Najlepsze filmy:
Willenbrock (2005)
Das Programm (2016) (film telewizyjny)
Marco W. - 247 Tage im türkischen Gefängnis (2011) (film telewizyjny)
David A. Hamade
Liban
Najlepsze filmy:
Curveball (2020)
Monachium (2005)
Marco W. - 247 Tage im türkischen Gefängnis (2011) (film telewizyjny)
Dimitri Bilov
Najlepsze filmy:
Jack Strong (2014)
Kobieta w Berlinie (2008)
Die vierte Macht (2012)
Orhan Güner
Turcja
Najlepsze filmy:
Obca (2010)
Głową w mur (2004)
Armin (2007)
Ulas Kilic
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Kartoteka 64 (2018)
Marco W. - 247 Tage im türkischen Gefängnis (2011) (film telewizyjny)
Unterm Radar (2015) (film telewizyjny)
Peter Meinhardt
Najlepsze filmy:
Ostwind (2013)
Marco W. - 247 Tage im türkischen Gefängnis (2011) (film telewizyjny)
Nocne życie (2020)
Özgür Karadeniz
Turcja
Najlepsze filmy:
Zwyczajna kobieta (2019)
Pokój nauczycielski (2023)
Zgodne oświadczenie stron (2019)
Luk Pfaff
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Das merkwürdige Kätzchen (2013)
Marco W. - 247 Tage im türkischen Gefängnis (2011) (film telewizyjny)
Tatort (1970) (serial)
Atilla Öner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze filmy:
Marco W. - 247 Tage im türkischen Gefängnis (2011) (film telewizyjny)
Evet, ich will! (2008)
Murat Karaalioglu
Najlepsze filmy:
Almanya (2011)
Go West - Freiheit um jeden Preis (2011) (film telewizyjny)
Marco W. - 247 Tage im türkischen Gefängnis (2011) (film telewizyjny)
Nicque Derenbach
Najlepsze filmy:
Marco W. - 247 Tage im türkischen Gefängnis (2011) (film telewizyjny)
Trilogia II: I skoni tou hronou (2008)