Reżyseria:
Jeong-hoon KimScenariusz:
Jeong-hoon KimZdjęcia:
Se-hoon GiMuzyka:
Joong-han ChungObsada:
Sang-woo Kwon, Dong-il Seong, Yeong-hee Seo, Hae-joon Park, Bok-rae Jo, Hae-yeong Lee, Dae-han Ji, Yong-wook Jin, In-ho Jang, Su-nam Kim, Il-hwa Lee (więcej)Obsada
Sang-woo Kwon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Maljukgeori janhoksa (2004)
Yawang (2013) (serial)
Cheongchoonmanhwa (2006)
Dong-il Seong
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (serial)
Deo paekiji (2017) (serial)
Yeong-hee Seo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Keulraesik (2003)
Chugyeokja (2008)
Kim Bok-nam salinsageonui jeonmal (2010)
Hae-joon Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Bubueui segye (2020) (serial)
Kroniki Arthdalu (2019) (serial)
Himeulneyo miseuteo li (2019)
Bok-rae Jo
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Sowon (2013)
Navillera (2021) (serial)
Sseshibong (2015)
Hae-yeong Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Stranger (2017) (serial)
Son (2018) (serial)
Bareuge salja (2007)
Dae-han Ji
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Wiosna, lato, jesień, zima... i wiosna (2003)
Old Boy (2003)
Ahobsal insaeng (2004)
Yong-wook Jin
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Nae meorisogui jiugae (2004)
Keurosing (2008)
Bareuge salja (2007)
In-ho Jang
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Taeksi unjeonsa (2017)
Biyeolhan geori (2006)
Gojijeon (2011)
Su-nam Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Wedingdeureseu (2010)
Maljukgeori janhoksa (2004)
Słodko-gorzkie życie (2005)
Il-hwa Lee
Korea Południowa
Joon-myeon Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Jumeogi unda (2005)
Sayangkoldong yangkwajajeom aentikeu (2008)
Pod parasolem królowej (2022) (serial)
Yoo-ha Song
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Jjejjehan romaenseu (2010)
Tamjeong : deo bigining (2015)
Seung-joon Lee
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Misaeng (2014) (serial)
Bimil (2013) (serial)
Jung-se Oh
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Saikojiman Gwaenchana (2020) (serial)
Urideului haenbokhan sigan (2006)
Aggwi (2023) (serial)
Sung-il Park
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Siti hyunteo (2011) (serial)
Bareuge salja (2007)
Hwang Jin-Yi (2007)
Seong-won Choi
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Seulgiroun gambbangseanghal (2017) (serial)
Eungdabhala 1988 (2015) (serial)
Tamjeong : deo bigining (2015)
Kyeong-ho Yoon
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Miseuteo syeonsyain (2018) (serial)
Wangyi doen namja (2019) (serial)
Sseulsseulhago charanhasindoggaebi (2016) (serial)
Moo-je Min
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Beomjoidosi (2017)
Szpieg (2018)
Singwa hamkke : ingwa yeon (2018)
Joo-hun Kim
Korea Południowa
Najlepsze filmy:
Saikojiman Gwaenchana (2020) (serial)
60il, jijeongsaengjonja (2019) (serial)
Nangmandagteo Kimsaboo (2016) (serial)