Reżyseria:
Pavel HášaScenariusz:
Bedřich KubalaZdjęcia:
Alois NožičkaMuzyka:
Jiří ŠustObsada:
Eduard Cupák, Petr Haničinec, Daniela Kolářová, Václav Postránecký, Václav Voska, Otto Lackovič, Jaroslav Cmíral, Josef Bek, František Vicena, Viktor Maurer, Zdeněk Jelínek, Jarmila Smejkalová (więcej)Obsada
Eduard Cupák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Petr Haničinec
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Daniela Kolářová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Na skraju lasu (1976)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Václav Postránecký
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Hamlet (1986) (nagranie teatralne)
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Václav Voska
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial) - aktor, narrator
Biała pani (1965)
Otto Lackovič
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Balada z hadrů (1960) (nagranie teatralne)
Jaroslav Cmíral
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Alexandr Dumas starší (1970) (serial)
Bellevue (1969) (film telewizyjny)
Konec velké epochy (1965) (film telewizyjny)
Josef Bek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Láska jako trám (1967) (film telewizyjny)
Biała pani (1965)
František Vicena
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Błysk nadziei (1963)
Viktor Maurer
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Amadeusz (1984)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Światowcy (1969)
Zdeněk Jelínek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Královská hra (1980) (film telewizyjny)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jarmila Smejkalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Krvavá svatba (1987) (nagranie teatralne)
Przybrana córka, czyli szlachetny milioner (1949)
Václav Mareš
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kelner, płacić! (1980)
Złote węgorze (1979) (film telewizyjny)
Tajemnica zamku w Karpatach (1981)
Eva Brožková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dívčí válka (1991) (nagranie teatralne)
Toulavý Engelbert (1973) (film telewizyjny)
Pozvání na večeři (1993) (film telewizyjny)
Karel Urbánek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Věc Makropulos (1970) (nagranie teatralne)
Egyptologové (1974) (film telewizyjny)
Muži jdou ve tmě (1975) (film telewizyjny)
Jaromír Spal
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Otakar Brousek st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Miloš Vavruška
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Václav Stýblo
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Bratranec Pons (1973) (film telewizyjny)
Srebrny wiatr (1954)