Obsada
Alfréd Swan
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Variácie slávy (1991) (film telewizyjny)
Jedenáste prikázanie (1977) (serial)
Ina Gogálová
Czechosłowacja
Teodor Piovarči
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bokser i śmierć (1962)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Raz, dva, tri (1985) (film telewizyjny)
Juraj Slezáček
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Slávo Záhradník
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Canarisova krvavá hviezda (1966) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Andrej Hryc
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Lekár umierajúceho času (1983) (serial)
Koncert pre Jara Filipa (2001) (koncert)
Dušan Tarageľ
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Henrich IV. (1987) (nagranie teatralne)
Ján Kramár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Božidara Turzonovová
Bułgaria
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Kým kohút nezaspieva (1972)
Ján Kroner ml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Divadelná komédia (1994) (nagranie teatralne)
Siedzę na gałęzi i jest mi dobrze (1989)
Mŕtvi učia živých (1983)
Juraj Sarvaš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jánošík I., II. (1963)
Štyridsaťštyri (1957)
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Ivan Matulík
Najlepsze filmy:
Život bez konca (1982) (serial)
Všetci ľudia budú bratia (1996) (film telewizyjny)
Ako sa Vinco zaťal (1977) (film telewizyjny)
Ján Venéni
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Hernani (1967) (film telewizyjny)
Tiene v raji (1986) (film telewizyjny)
Maroško (1968) (film telewizyjny)
Igor Čilík
Państwo słowackie
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Kubo (1965) (film telewizyjny)
Ladislav Konrád
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zhŕňajova nevesta (1978) (film telewizyjny)
Iba taká hra (1995) (film telewizyjny)
Pomocník (1980) (film telewizyjny)
Jarmila Koleničová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skle maľované (1980) (film telewizyjny)
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Mŕtve duše (1971) (film telewizyjny)
Štefan Graca
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tušenie (1982)
Riaditeľ (1986) (film telewizyjny)
V rannej hmle (1990)
Zoltán Lenský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Pacho, hybský zbojník (1975)
Słodkie kłopoty (1984)