Występują
Petr Rychlý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jiřina Bohdalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Dům na nebesích (1984) (nagranie teatralne)
Pohádky pod sněhem (1985)
Karel Šíp
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kelner, płacić! (1980)
Homolkowie na urlopie (1972)
Oldřich Kaiser
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Rozčarovaní (1982) (film telewizyjny)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Jiří Lábus
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
U Tlučhořů (2010) (nagranie teatralne)
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Adéla Gondíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Klauni a vlastenci (1991) (film telewizyjny)
Všechno nejlepší! (2006)
Vraždy v kruhu (2015) (serial)
Leoš Mareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak básníci čekají na zázrak (2016)
Wszystko albo nic (2017)
Jak básníci neztrácejí naději (2004)
Dalibor Gondík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Touha (2011) (nagranie teatralne)
Faust (1989) (film telewizyjny)
Josef Mladý
Czechosłowacja
Josef Alois Náhlovský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sanatorium (2009) (nagranie teatralne)
Miluji tě modře (2017)
Jak se krotí krokodýli (2006)
Jaroslav Svěcený
Czechosłowacja
Karel Gott
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Semafor - Největší hity (2005) (kompilacja wideo)
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial) - m.a.
Dvacet let Olympicu (1983) (koncert)
Martin Dejdar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tichá bolest (1990)
Brouk v hlavě (2002) (film telewizyjny)
Nawet myszy idą do nieba (2021)
Ewa Farna
Czechy
Najlepsze filmy:
K poctě Davida Stypky (2023) (koncert)
Uzly a pomeranče (2019)
Karel Gott 70 (2009) (koncert)
Václav Vydra nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Hřbitov pro cizince (1991) (film telewizyjny)
Svatební cesta do Jiljí (1983) (film telewizyjny)
Lucie Vondráčková
Czechosłowacja
Tereza Kerndlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Karel Gott 70 (2009) (koncert)
Petr Muk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Johanka z Arku (2003) (nagranie teatralne)
Galileo (2007) (nagranie teatralne)
Karel Svoboda 65 (2004) (koncert)
Martin Maxa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tři mušketýři (2005) (nagranie teatralne)
Kleopatra (2003) (nagranie teatralne)
Le martyre de Saint Sébastien (1984) (film telewizyjny)
Petr Martinák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Książę Maminsynek (2022)
Na Brusel, Vávro! Na Brusel! (2009) (nagranie teatralne)
Pánská jízda (2004)