Gundam G no Reconguista
Scenariusz:
Yoshiyuki TominoZdjęcia:
Yui TanakaMuzyka:
Yūgo KannoObsada:
Mark Ishii, Yū Shimamura, 寿美菜子, Yukari Fukui, Takuya Satō, Ayahi Takagaki, Mai Nakahara, Ami Koshimizu, 杉浦慶子, Shintarō Asanuma, Atsuko Tanaka, Akio Hirose, Shinpachi Tsuji, Chihiro Suzuki (więcej)Obsada
Mark Ishii
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Cuki ga kirei (2017) (serial)
Mairimašita! Iruma-kun (2019) (serial)
Yū Shimamura
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no kjodžin (2013) (serial)
Kanon (2006) (serial)
Kuroko no basket (2012) (serial)
寿美菜子
Japonia
Najlepsze seriale:
Berserk: Ógon džidai-hen - Memorial Edition (2022) (serial)
Šigacu wa kimi no uso (2014) (serial)
Baby Steps (2014) (serial)
Yukari Fukui
Japonia
Najlepsze seriale:
Kareši kanodžo no džidžó (1998) (serial)
Furi Kuri (2000) (serial)
Strawberry Panic (2006) (serial)
Takuya Satō
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Vinland Saga (2019) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting – New Challenger (2009) (serial)
Ayahi Takagaki
Japonia
Mai Nakahara
Japonia
Najlepsze seriale:
Thunderbolt Fantasy: Tóriken júki (2016) (serial)
Blue Lock (2022) (serial)
Durarara!! (2010) (serial)
Ami Koshimizu
Japonia
Najlepsze seriale:
Kusurija no hitorigoto (2023) (serial)
Mušiši zoku šó (2014) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
杉浦慶子
Japonia
Najlepsze seriale:
Šingeki no Bahamut (2014) (serial)
Džoširaku (2012) (serial)
Shintarō Asanuma
Japonia
Najlepsze seriale:
Violet Evergarden (2018) (serial)
Šokugeki no Sóma (2015) (serial)
One Piece (1999) (serial)
Atsuko Tanaka
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Kenpú denki Berserk (1997) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Akio Hirose
Japonia
Najlepsze seriale:
Megalo Box (2018) (serial)
Devilman: Crybaby (2018) (serial)
Shinpachi Tsuji
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Notatnik śmierci (2006) (serial)
Chihiro Suzuki
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Gintama (2006) (serial)
Nerima Daikon Brothers (2006) (serial)
Yûsuke Suda
Japonia
Najlepsze seriale:
Haikjú!! (2014) (serial)
Boku dake ga inai mači (2016) (serial)
Ping Pong The Animation (2014) (serial)
Keiji Himeno
Japonia
Najlepsze seriale:
Soul Eater (2008) (serial)
Soredemo sekai wa ucukušii (2014) (serial)
Sanzoku no musume Ronja (2014) (serial)
Jun'ichi Suwabe
Japonia
Najlepsze seriale:
Sósó no Frieren (2023) (serial)
Džudžucu kaisen (2020) (serial)
Miecz zabójcy demonów (2019) (serial)
Sakiko Tamagawa
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Baśnie braci Grimm (1987) (serial)
Hadžime no Ippo: The Fighting (2000) (serial)
Atsuki Tani
Japonia
Najlepsze seriale:
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Naruto: Šippúden (2007) (serial)
Great Pretender (2020) (serial)
Hideyuki Umezu
Japonia
Najlepsze seriale:
Ginga eijú densecu (1988) (serial)
Stalowy alchemik: Misja braci (2009) (serial)
Hunter x Hunter (2011) (serial)