Obsada
Soo-bin Bae
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Baramui hwawon (2008) (serial)
Chanranhan yusan (2009) (serial)
Shi-yeon Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Mai geol (2005) (serial)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (serial)
Choegoui sarang (2011) (serial)
Min-woo No
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Nae yeojachinguneun gumiho (2010) (serial)
Midas (2011) (serial)
Shinui sunmool - 14il (2014) (serial)
Hyeon-kyeong Eom
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Pigoin (2017) (serial)
Goot dakteo (2013) (serial)
Ae-yeon Jeong
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sangeo (2013) (serial)
Chongriwa na (2013) (serial)
Yeong-ran Lee
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Son (2018) (serial)
Sesang eodiedo eobneun chakhan namja (2012) (serial)
Bulgasal: Nieśmiertelni (2021) (serial)
Eun-ji Cho
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gaeineui chwihyang (2010) (serial)
O mai bineoseu (2015) (serial)
Deo leobeo (2015) (serial)
Ik-tae Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Wangyi doen namja (2019) (serial)
Yookryongi nareusha (2015) (serial)
O mai bineoseu (2015) (serial)
Ji-il Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sarangbi (2012) (serial)
Yooryung (2012) (serial)
Jinsimi dadda (2019) (serial)
Jeong-gil Lee
Korea Północna
Najlepsze seriale:
Byeoleseo on geudae (2013) (serial)
Kgotboda namja (2009) (serial)
Ailiseu (2009) (serial)
Joon-seok Heo
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Susanghan pateuneo (2017) (serial)
O! mai reidi (2010) (serial)
Sijipeuseu (2021) (serial)
Han-bi Jung
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Sigeuneol (2016) (serial)
Teonneol (2017) (serial)
O mai bineoseu (2015) (serial)
Ki-yong Jang
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Gobaek bubu (2017) (serial)
Gwaenchana, sarangiya (2014) (serial)
Sseomnam (2017) (serial)
So-jin Park
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Seutobeuligeu (2019) (serial)
Byeolttongbyeol (2022) (serial)
Heon-tae Jeon
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Sikeurit gadeun (2010) (serial)
Siti hyunteo (2011) (serial)
Jin-ho Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Dong Yi (2010) (serial)
Ki hwanghoo (2013) (serial)
Sitihol (2009) (serial)
Hyun-kwang Jin
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Byeoleseo on geudae (2013) (serial)
Pigoin (2017) (serial)
Ki hwanghoo (2013) (serial)
Seung-hun Kim
Korea Południowa
Najlepsze seriale:
Kingdeom (2019) (serial)
Pigoin (2017) (serial)
Gyeong-iloun Somun (2020) (serial)