Reżyseria:
Corey YuenScenariusz:
Jeffrey LauZdjęcia:
Man-Po CheungObsada:
Shannon Lee, Michael Wong, Jordan Chan, Anita Yuen Wing-yi, Benny Urquidez, J.J. Perry, Jan Révai, Rudolf Kubík, Magdalena Soušková, Jitka Smutná (więcej)Opisy(1)
A team of high-class thieves led by Wong (and with Lee as the "enforcer" of the group) planned heist of a diamond is de-railed after two pickpockets (Yuen and Chan) manage to steal the team's plans and make their own attempt. The two groups must then come together to defend themselves against a blood-thirtsy and money-hungry fence (Uriquedez) who will stop at nothing to get the diamond. (oficjalny tekst dystrybutora)
(więcej)Obsada
Shannon Lee
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Blade - Wieczny łowca (1998)
Dragon: The Bruce Lee Story (1993)
Hun shen shi dan (1998)
Michael Wong
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Tian ya hai jiao (1996)
Wong ga si je ji IV: Jik gik jing yan (1989)
Royal Warriors (1986)
Jordan Chan
Hongkong
Najlepsze filmy:
Tian ya hai jiao (1996)
Tou wen zi D (2005)
Rou dao long hu bang (2004)
Anita Yuen Wing-yi
Hongkong
Najlepsze filmy:
Men tu (2007)
Guo chan Ling Ling Qi (1994)
Hun shen shi dan (1998)
Benny Urquidez
Stany Zjednoczone
Najlepsze filmy:
Spider-Man (2002)
Tango i Cash (1989)
Interes na kółkach (1984)
J.J. Perry
Najlepsze filmy:
Hun shen shi dan (1998)
Dorwać gringo (2012)
Full Impact (1993)
Jan Révai
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dracula (1996) (nagranie teatralne)
Němá tajemství (2023)
Volha (2023) (serial)
Rudolf Kubík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Obłędny rycerz (2001)
Hidden in Silence (1996) (film telewizyjny)
Magdalena Soušková
Najlepsze filmy:
Hun shen shi dan (1998)
Hanele (1999)
Bad Company - Czeski łącznik (2002)
Jitka Smutná
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Václav Upír Krejčí
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Obłędny rycerz (2001)
Hun shen shi dan (1998)
Stanislav Lehký
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Noc rozhodnutí (1993) (film telewizyjny)
Mike Abbott
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Byle do jutra II (1987)
Hun shen shi dan (1998)
Future Hunters (1986)
Petr Vlasák
Najlepsze filmy:
Ravenous (1999)
La niña de tus ojos (1998)
Hun shen shi dan (1998)
Jude Poyer
Wielka Brytania
Najlepsze filmy:
Hun shen shi dan (1998)
Xi yang tian shi (2002)
Sha shou zhi wang (1998)
Jiří Staněk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Lidice (2011)
Hun shen shi dan (1998)
Mandragora (1997)
Radim Kalvoda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prokletí rodu Baskervillů aneb Pozor zlý pes! (2004) (nagranie teatralne)
I ve smrti sami (2004) (film telewizyjny)
Richard III. (2002) (nagranie teatralne)
Milan Gargula
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
František Staněk
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Merlin aneb Pustá zem (1988) (nagranie teatralne)
Bumerang (1996)
Zrádci (2020) (serial)
Hana Gregorová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Vianočné oblátky (1977) (film telewizyjny)