Obsada
Viktor Preiss
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Brouk v hlavě (2020) (nagranie teatralne)
Scapinova šibalství (1980) (film telewizyjny)
Naďa Konvalinková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Adela jeszcze nie jadła kolacji (1978)
Noc pastýřů (1993) (film telewizyjny)
Eliška Balzerová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Můj báječný rozvod (2008) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Blboun (2001) (nagranie teatralne)
Jiří Adamíra
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Modlitba pro Kateřinu Horovitzovou (1965) (film telewizyjny)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Regina Rázlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Kola (1996)
Simona Stašová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pod jednym dachem (1999)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Musimy sobie pomagać (2000)
Jana Švandová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
I znów skacze przez kaluze (1970)
Brakýři (1983) (film telewizyjny)
Vracenky (1990)
Hana Packertová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Miłość między kroplami deszczu (1979)
Jutro się policzymy, kochanie (1976)
Requiem pro panenku (1991)
Jiří Vala
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Alena Procházková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Přišel na večeři (1981) (nagranie teatralne)
Jan Přeučil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Muž v pozadí (1995) (serial)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Robert Vrchota
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Jak vytrhnout velrybě stoličku (1977) (film telewizyjny)
„Čtyři vraždy stačí, drahoušku“ (1970)
Ivan Richter
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Popel a hvězdy (1990) (film telewizyjny)
Čertův švagr (1984) (film telewizyjny)
Bankovní dům Daubner (1988) (film telewizyjny)
Josef Vinklář
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Dva na koni, jeden na oslu (1977) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Luba Skořepová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Wyższa zasada (1960)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Karel Houska
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Král Krysa (1979) (nagranie teatralne)
Jára Cimrman śpi (1983)
Jana Andresíková
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Światowcy (1969)
Zart (1968)
Kukułka w ciemnym lesie (1984)
Ota Sklenčka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Vajíčko (1968) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jaroslav Mareš
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Čestmír Řanda st.
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Ikarův pád (1977) (film telewizyjny)
Tažní ptáci (1983) (film telewizyjny)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)