Wykonawca:
Peter Marcin (prezenter), Jozef Vajda, Martin Hindy, Soňa Pernecká, Miroslav Holec, Tomáš Redey, Martin Breznický, Tomáš Redey ml., Viktor Šuchter (więcej)Występują
František Kovár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Adolf Eichmann (1988) (film telewizyjny)
Tysiącletnia pszczoła (1983)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Andrea Sabová
Czechosłowacja
Tomáš Bezdeda
Czechosłowacja
Mirka Gális Partlová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Lýra 50 (2016) (koncert)
Za mestskými múrmi (1998) (serial)
Kristína Palonder Greppelová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Statky zmätky (2009) (nagranie teatralne)
Dáma bez kamélie (2016) (nagranie teatralne)
Přes prsty (2019)
Ivan Vojtek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Romulus Veľký (1992) (film telewizyjny)
Statky zmätky (2009) (nagranie teatralne)
Gendúrovci (1994) (film telewizyjny)
Ján Kuric
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Afrodita (1993) (film telewizyjny)
Můj vysvlečenej deník (2012)
Peter Sklár
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
English is easy, Csaba is dead (2002) (nagranie teatralne)
Čajová šálka lásky (2000) (film telewizyjny)
Vojtech (2015)
Pavol Gašpar
Czechosłowacja
Filip Tůma
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Prekliaty služobník lásky (2000) (film telewizyjny)
Oteckovia - Finále (2022) (film telewizyjny)
Mária Čírová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Spievankovo a kráľovná Harmónia (2017)
Klasika... alebo 40 rokov s Elánom (2022) (koncert)
Marek Majeský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Blúznenie srdca a rozumu (1997) (film telewizyjny)
Kandidát (2013)
Amnestie (2019)
Henrieta Mičkovicová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Staroružová dráma (1989) (film telewizyjny)
Tábor padlých žien (1997)
Malý somár na dne duše (1989) (film telewizyjny)
Zuzana Tlučková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Výlet do mladosti (1982) (film telewizyjny)
Bezvýznamná žena (1984) (film telewizyjny)
Dobrodinec (1991) (film telewizyjny)
Ján Lehotský
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Muzyka (2007)
V slepých uličkách (2015) (koncert)
Lýra 50 (2016) (koncert)
Katarína Šafaříková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nesmrteľní (2010) (serial)
Čerešňový chlapec (2011) (film telewizyjny)
Agáva (2016)
František Nedvěd
Czechosłowacja
Jana Hubinská
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Opowieści o zwyczajnym szaleństwie (2005)
Przeboje i oldboje (2013)
Južná pošta (1987)
Ján Dobrík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Zločin a trest (2015) (nagranie teatralne)
Zázračný nos (2016) (film telewizyjny)
Dominika Mirgová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Nikdy nehovor nikdy (2023)