Reżyseria:
Ivan BalaďaScenariusz:
František KožíkZdjęcia:
Václav MyslivecMuzyka:
Jiří StivínObsada:
Zlatomír Vacek, Karel Kabíček, Blažena Rýznarová, Marcela Dürrová, Miroslav Středa, Rudolf Jurda, Ladislav Lakomý, Oldřich Celerýn, Josef Karlík, Jaroslav Lokša, František Šolc, Josef Husník (więcej)Obsada
Zlatomír Vacek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Těžká Barbora (1960) (nagranie teatralne)
Diabelska przepasc (1961)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Karel Kabíček
Najlepsze filmy:
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Perlový náhrdelník (1965)
Blažena Rýznarová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Jdi za zeleným světlem (1968) (film telewizyjny)
Marcela Dürrová
Najlepsze filmy:
Brouk v hlavě (1998) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Případ Salieri (1991) (film telewizyjny)
Miroslav Středa
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Hráči (1983) (nagranie teatralne)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rudolf Jurda
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Javorová fujarka (1973) (film telewizyjny)
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Náš dědek Josef (1976)
Ladislav Lakomý
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Stromy umírají vstoje (1998) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Člověk proti zkáze (1989)
Oldřich Celerýn
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jest pan wdowa, proszę pana! (1970)
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Jdi za zeleným světlem (1968) (film telewizyjny)
Josef Karlík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Jak dostat tatínka do polepšovny (1978) (film telewizyjny)
Racek (1976) (nagranie teatralne)
I znów skacze przez kaluze (1970)
Jaroslav Lokša
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Previerka lásky (1956)
Ještě svatba nebyla... (1954)
Dziewczyna i traktor (1951)
František Šolc
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Ja, Julinka i koniec wojny (1965)
Stud (1967)
Advokát chudých (1941)
Josef Husník
Najlepsze filmy:
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Případ korneta Jelagina (1968) (film telewizyjny)
Anděl blažené smrti (1965)
Jiří Dušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Svědek času (1988) (film telewizyjny)
Případ Salieri (1991) (film telewizyjny)
Jiří Papež
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Babcia (1940)
Tu są lwy (1958)
Karel Adam
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jenůfa (1976) (film telewizyjny)
Lumpacivagabundus (1970) (nagranie teatralne)
Jozef Čierny
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Sváko Ragan (1976) (film telewizyjny)
Balada o siedmich obesených (1968) (film telewizyjny)
Červené víno (1976) (film telewizyjny)
Miroslav Částek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Cesta hlubokým lesem (1963)
Šťastný Jim (1969) (film telewizyjny)
Miloš Hájek
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Młot na czarownice (1969)
Mrtvý mezi živými (1946)
Prokop Diviš (1977) (film telewizyjny)
Jindřich Matušek
Najlepsze filmy:
Okénko (1967) (film telewizyjny)
Candida (1969) (film telewizyjny)
Stříbrná šestka (1971) (film telewizyjny)