Odcinki(6)
-
Der Andere (S01E01)
-
Schnee (S01E02)
-
Ausgleich (S01E03)
-
Die Illuminaten (S01E04)
-
DNA (S01E05)
-
Volksfest (S01E06)
Obsada
Moritz Bleibtreu
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
M - Miasto szuka mordercy (2019) (serial)
Blackout (2021) (serial)
Przez ocean (2023) (serial)
Devid Striesow
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Osiem dni (2019) (serial)
Godność (2019) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Bibiana Beglau
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Wiedeńska krew (2019) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Matthias Matschke
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Palast (2021) (serial)
Der Kriminalist (2006) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Claudia Eisinger
Najlepsze seriale:
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Ein Fall für zwei (1981) (serial)
Anna Stieblich
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Kleo (2022) (serial)
Doctor's Diary - Männer sind die beste Medizin (2008) (serial)
Die Wölfe (2009) (serial)
Barnaby Metschurat
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
1864 (2014) (serial)
Przekraczając granice (2013) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Lucas Prisor
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Charité (2017) (serial)
Un village français (2009) (serial)
Hackerville (2018) (serial)
Peter Schneider
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Dark (2017) (serial)
Tannbach (2015) (serial)
Thomas Wodianka
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
SOKO Köln (2003) (serial)
Jaron Löwenberg
Izrael
Najlepsze seriale:
Im Angesicht des Verbrechens (2010) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Susanne Bormann
Niemcy Wschodnie
Najlepsze seriale:
Der Kriminalist (2006) (serial)
Schimanski (1997) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Hans-Michael Rehberg
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Berlin Alexanderplatz: Dzieje Franciszka Biberkopfa (1980) (serial)
1864 (2014) (serial)
La Certosa di Parma (1981) (serial)
Aylin Tezel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Homeland (2011) (serial)
X Company (2015) (serial)
Türkisch für Anfänger (2006) (serial)
Edin Hasanović
Jugosławia
Najlepsze seriale:
Familie Braun (2016) (serial)
Skylines (2019) (serial)
You Are Wanted (2017) (serial)
Thure Lindhardt
Dania
Najlepsze seriale:
Most nad Sundem (2011) (serial)
The Fairytaler (2003) (serial)
Upadek królestwa (2015) (serial)
Gustav Peter Wöhler
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Hexen - Magie, Mythen und die Wahrheit (2003) (serial)
Allmen (2017) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Michael Schenk
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Babylon Berlin (2017) (serial)
Dark (2017) (serial)
Das Adlon. Eine Familiensaga (2013) (serial) - aktor, m.a.
Emily Cox
Austria
Najlepsze seriale:
Homeland (2011) (serial)
Upadek królestwa (2015) (serial)
Nowa konstelacja (2024) (serial)