Twórcy:
Aleksandr TsekaloReżyseria:
Igor TverdokhlebovZdjęcia:
Ulugbek KhamraevMuzyka:
Pavel EseninObsada:
Pavel Priluchnyy, Karina Razumovskaya, Dmitriy Shevchenko, Aleksandr Oblasov, Igor Jijikine, Lyubov Novikova, Igor Chernevich, Anna Tsukanova (więcej)Odcinki(16)
-
Episode 1 (S03E01)
-
Episode 2 (S03E02)
-
Episode 3 (S03E03)
-
Episode 4 (S03E04)
-
Episode 5 (S03E05)
-
Episode 6 (S03E06)
-
Episode 7 (S03E07)
-
Episode 8 (S03E08)
-
Episode 9 (S03E09)
-
Episode 10 (S03E10)
-
Episode 11 (S03E11)
-
Episode 12 (S03E12)
-
Episode 13 (S03E13)
-
Episode 14 (S03E14)
-
Episode 15 (S03E15)
-
Episode 16 (S03E16)
Obsada
Pavel Priluchnyy
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mažor (2014) (serial)
Karina Razumovskaya
Związek Radziecki
Dmitriy Shevchenko
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Gibel imperii (2005) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Russkije v Gorodě Angelov (2003) (serial)
Aleksandr Oblasov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mažor (2014) (serial)
Igor Jijikine
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Political Animals (2012) (serial)
Chuck (2007) (serial)
Lyubov Novikova
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Jack Ryan (2018) (serial)
Soděržanki (2019) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Igor Chernevich
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Trockij (2017) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Chorošij čelovek (2020) (serial)
Anna Tsukanova
Rosja
Vladimir Seleznyov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Pavel Chinaryov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mažor (2014) (serial)
Дана Абызова
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mažor (2014) (serial)
Dmitriy Lysenkov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Chorošij čelovek (2020) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Anna Vartanyan
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)
Andrey Urgant
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Mistrz i Małgorzata (2005) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Ivan Zhvakin
Rosja
Najlepsze seriale:
Mažor (2014) (serial)
Roman Nechaev
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Banditskij Pětěrburg (2000) (serial)
Olga Pavlyukova
Rosja
Mikhail Vasserbaum
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Specnaz (2002) (serial)
Ubojnaja sila (2000) (serial)
Brežněv (2005) (serial)
Olga Ozollapinya
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Mažor (2014) (serial)
Andrey Nekrasov
Związek Radziecki
Najlepsze seriale:
Ulicy razbitych fonarej (1997) (serial)
Mažor (2014) (serial)