Reżyseria:
Anna ProcházkováScenariusz:
Helena PolachováZdjęcia:
Adolf NavaraObsada:
Libuše Šafránková, Dana Medřická, Karel Koloušek, Oldřich Vízner, Oldřich Musil, Antonie Hegerlíková, Oldřich Vlach, Zuzana Šavrdová, Jiřina Štěpničková, Jorga Kotrbová, Miroslav Nohýnek (więcej)Obsada
Libuše Šafránková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jára Cimrman śpi (1983)
Dana Medřická
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kočičí hra (1982) (nagranie teatralne)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Půlpenny (1974) (film telewizyjny)
Karel Koloušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Panoptikum Města pražského (1987) (serial)
Utopím si ho sám (1989) (film telewizyjny)
Veselé windsorské paničky (1974) (nagranie teatralne)
Oldřich Vízner
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Postrzyżyny (1980)
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Oldřich Musil
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Joachimie, wrzuć go do maszyny! (1974)
Mnoho povyku pro nic (1972) (nagranie teatralne)
Skradziony balon (1966)
Antonie Hegerlíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Cyrano z Bergeracu (1986) (nagranie teatralne)
Gazdina roba (1992) (nagranie teatralne)
Dzisiaj ostatni raz (1958)
Oldřich Vlach
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Periferie (2017) (nagranie teatralne)
Szkoła podstawowa (1991)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Zuzana Šavrdová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Naši furianti (1983) (nagranie teatralne)
Rok na vsi (1995) (nagranie teatralne)
Nezralé maliny (1980) (film telewizyjny)
Jiřina Štěpničková
Austro-Węgry
Najlepsze filmy:
Tři na lavičce (1978) (film telewizyjny)
Młot na czarownice (1969)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Jorga Kotrbová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Racek (1996) (nagranie teatralne)
Dzika planeta (1973)
Utrpení mladého Boháčka (1969)
Miroslav Nohýnek
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Poslední dopis (1973) (film telewizyjny)
Muž v pozadí (1995) (serial)
Signum laudis (1980)
Libuše Švormová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wyższa zasada (1960)
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Charleyova teta (1969) (nagranie teatralne)
Jana Šulcová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Palacz zwłok (1968)
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Marcel Vašinka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Lakomec (1978) (film telewizyjny)
Eva Boušková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Bratránek z Batávie (1976) (film telewizyjny)
Vídeňská krev (1973) (film telewizyjny)
Vinobraní (1972) (film telewizyjny)
Libuše Štědrá
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Mareczku, podaj mi pióro! (1976)
Jako kníže Rohan (1983) (film telewizyjny)
Wsi moja sielska, anielska (1985)
Jarmila Derková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wakacje dla psa (1980)
Panelstory aneb Jak se rodí sídliště (1979)
Měsíční tónina (1981) (film telewizyjny)
Lenka Pichlíková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Pozor, vizita! (1981)
Počítání oveček (1981) (film telewizyjny)
Setkání v červenci (1978)
Ivana Vondrovicová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Ubohý pan Kufalt (1981) (film telewizyjny)
Domácí víno (1963) (film telewizyjny)
Josefina (1973) (film telewizyjny)
Václav Král
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Z diabłami nie ma żartów (1984)
Jára Cimrman śpi (1983)
Niebiańscy jeźdźcy (1968)