Das Traumschiff
Reżyseria:
Hans-Jürgen TögelScenariusz:
Barbara EngelkeZdjęcia:
Holger GreißMuzyka:
Hans Günter WagenerObsada:
Siegfried Rauch, Heide Keller, Horst Naumann, Günther Schramm, Rosel Zech, Lara-Joy Körner, Natalie O'Hara, Gunther Gillian, Claudia Rieschel, Peter Sattmann, Stephanie Kellner, Sabiullah Anwar (więcej)Obsada
Siegfried Rauch
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
The Winds of War (1983) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Heide Keller
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Horst Naumann
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
SOKO München (1978) (serial)
Günther Schramm
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Lilly Schönauer (2006) (serial)
Inga Lindström (2004) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Rosel Zech
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Fabrik der Offiziere (1989) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Lara-Joy Körner
Wielka Brytania
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Hubert und Staller (2011) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Natalie O'Hara
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der Dicke (2005) (serial)
Unsere Farm in Irland (2007) (serial)
Gunther Gillian
Austria
Najlepsze seriale:
Frühling (2011) (serial)
Agathe kann's nicht lassen (2005) (serial)
Der Bulle von Tölz (1996) (serial)
Claudia Rieschel
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Der Glücksritter (1984) (serial)
Arme Millionäre (2005) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Peter Sattmann
Niemcy
Najlepsze seriale:
Der Bastard (1989) (serial)
Polizeiruf 110 (1971) (serial)
Tatort (1970) (serial)
Stephanie Kellner
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Meister Eder und sein Pumuckl (1982) (serial)
Agathe kann's nicht lassen (2005) (serial)
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Sabiullah Anwar
Afganistan
Najlepsze seriale:
Verbotene Liebe (1995) (serial) - aktor, m.a.
Kobra - Oddział specjalny (1996) (serial)
Notruf Hafenkante (2007) (serial)
Nina-Friederike Gnädig
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Morden im Norden (2012) (serial)
Die Bergretter (2009) (serial)
Eva Kryll
Niemcy Zachodnie
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Der letzte Zeuge (1998) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Ariane Vera Heneka
Najlepsze seriale:
Das Traumschiff (1981) (serial)
Jonathan Kinsler
Najlepsze seriale:
Ron & Tanja (1990) (serial)
SOKO Leipzig (2001) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)
Eva Maria Meineke
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Tatort (1970) (serial)
Derrick (1974) (serial)
Das Traumschiff (1981) (serial)