Reżyseria:
Alois MüllerZdjęcia:
Jan PlesníkMuzyka:
Ladislav MatějkaObsada:
Jan Miller, František Řehák, Stanislav Šárský, Oldřich Slavík, Tomáš Jirman, Karel Vochoč, Soňa Dvořáková, Ivan Řehák, Jan Fišar, Stanislav Tříska, Bohuslav Čvančara, Alexej Pyško, Luboš Ondráček (więcej)Obsada
Jan Miller
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Herec (1988) (film telewizyjny)
Zastihla mě noc (1985)
Tvář za oknem (1985) (film telewizyjny)
František Řehák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Na skraju lasu (1976)
Diabelski wynalazek (1958)
Święto przebiśniegu (1983)
Stanislav Šárský
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Boska Emma (1979)
Piš mi. Tvoje Alma (2021) (nagranie teatralne)
Oldřich Slavík
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Tichá bolest (1990)
Člověk proti zkáze (1989)
Tomáš Jirman
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Zátopek (2021)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Karel Vochoč
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Wszyscy dobrzy rodacy (1968)
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Soňa Dvořáková
Najlepsze filmy:
Dnes ještě zapadá slunce nad Atlantidou (1978) (film telewizyjny)
Opory společnosti (1972) (film telewizyjny)
Záchvěv strachu (1984)
Ivan Řehák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Věčný tulák (1990) (film telewizyjny)
Arrowsmith (1997) (serial)
Jan Fišar
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
10 let muzikálu v Ostravě (2021) (koncert)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Dzień mej miłości (1976)
Stanislav Tříska
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Śmierć pięknych saren (1986)
Jankove hračky (1984) (film telewizyjny)
Requiem pro panenku (1991)
Bohuslav Čvančara
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Kamenný řád (1975) (serial)
Matka (2008) (nagranie teatralne)
Košilka (1974) (film telewizyjny)
Alexej Pyško
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (2000) (nagranie teatralne)
Kelner, płacić! (1980)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Luboš Ondráček
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Udělení milosti se zamítá (2002) (film telewizyjny)
Pět mrtvých psů (2016) (serial)
Vladimír Čapka
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Sluha dvou pánů (1999) (nagranie teatralne)
Doktor Faustus (2016) (nagranie teatralne)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Jana Janěková
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Związani (2009)
Bludičky (2010) (film telewizyjny)
Irena Rozsypalová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Arrowsmith (1997) (serial)
Tvář za oknem (1985) (film telewizyjny)
Mimořádný případ (1989) (film telewizyjny)
Přemysl Matoušek
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Návštěva z vesmíru (1977) (film telewizyjny)
Paní Marjánka, matka pluku aneb Ženské srdce (1980) (film telewizyjny)
Kamenný řád (1975) (serial)
Vítězslav Jandák
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Trzy orzeszki dla Kopciuszka (1973)
Tichá bolest (1990)
Signum laudis (1980)
Danuše Klichová
Czechosłowacja
Najlepsze filmy:
Louis Pasteur (1977) (film telewizyjny)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Rok diabła (2002)
Jana Lukešová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze filmy:
Tvář za oknem (1985) (film telewizyjny)
Píšťaličko, otloukej se (1988) (film telewizyjny)
Jan (1991) (film telewizyjny)