Ohnivý kuře - Série 3 (2017) (seria)
Reżyseria:
Vojtěch MoravecScenariusz:
René DecasteloZdjęcia:
Jan DrnekMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Petr Štěpánek, Josef Polášek, Simona Babčáková, Lucie Polišenská, Jana Altmannová, Eva Čížkovská, Viet Anh Doan, Milan Enčev (więcej)Obsada
Jakub Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Kristýna Leichtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři tygři (2019) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Petr Štěpánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Záhada hlavolamu (1969) (serial)
Josef Polášek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Komediograf (2003) (serial)
Simona Babčáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Jana Altmannová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Bylo nás pět (1994) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Eva Čížkovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Semestr (2016) (serial)
Hospoda (1996) (serial)
Viet Anh Doan
Najlepsze seriale:
Dabing Street (2018) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
Milan Enčev
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lata dziewięćdziesiąte (2022) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Vladimír T. Gottwald
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Thao Řípová
Czechy
Najlepsze seriale:
Národní házená (2022) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Braňo Holiček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Josef Jan Kopecký
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Kateřina Kornová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Szpital na peryferiach po dwudziestu latach (2003) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Norbert Lichý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Kosmo (2016) (serial) - narrator
Czerwona linia (2018) (serial)
Karolína Lipowská
Najlepsze seriale:
Pět let (2022) (serial)
Pan profesor (2021) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Zita Morávková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Podezření (2022) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Kristýna Ryška
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)