Ohnivý kuře - Série 3 (2017) (seria)
Reżyseria:
Martin KoppScenariusz:
Jiří SuchýZdjęcia:
Peter BeňaMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Michal Suchánek, Kristýna Frejová, Josef Polášek, Barbora Seidlová, Vilma Cibulková, Eva Čížkovská, Linda Rybová, Norbert Lichý (więcej)Obsada
Jakub Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Kristýna Leichtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři tygři (2019) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Kristýna Frejová
Czechosłowacja
Josef Polášek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Komediograf (2003) (serial)
Barbora Seidlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Vilma Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Dabing Street (2018) (serial)
Eva Čížkovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Semestr (2016) (serial)
Hospoda (1996) (serial)
Linda Rybová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Maigret (1991) (serial)
Národní házená (2022) (serial)
Norbert Lichý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Kosmo (2016) (serial) - narrator
Czerwona linia (2018) (serial)
Vladimír T. Gottwald
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Ambicja (2014) (serial)
Dominik Zakl
Czechy
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)
Richard Genzer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Polda (2016) (serial)
Pouť (2018) (serial)
Zdeněk Vencl
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Černí andělé (2001) (serial)
Richard Tesařík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Aż po uszy (2014) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Alena Mihulová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Martin Bačkovský
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Układ (2015) (serial)
O mě se neboj (2022) (serial)
Radek Bár
Najlepsze seriale:
Dáma a Král (2017) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Milada Bednářová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Slunečná (2020) (serial)
Modrý kód (2017) (serial)