Ohnivý kuře - Série 4 (2017) (seria)
Reżyseria:
Libor KodadScenariusz:
David LitvákZdjęcia:
Jakub ŠevčíkMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Kristýna Leichtová, Lucie Polišenská, Iva Janžurová, Norbert Lichý, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Dana Batulková, Richard Genzer (więcej)Obsada
Jakub Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Kristýna Leichtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři tygři (2019) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Iva Janžurová
Protektorat Czech i Moraw
Najlepsze seriale:
Zahrada (1974) (serial)
Sňatky z rozumu (1968) (serial)
Arabela (1980) (serial)
Norbert Lichý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Kosmo (2016) (serial) - narrator
Czerwona linia (2018) (serial)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Linda Rybová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Maigret (1991) (serial)
Národní házená (2022) (serial)
Lenka Krobotová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Dana Batulková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Čapkovy kapsy (2011) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Richard Genzer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Polda (2016) (serial)
Pouť (2018) (serial)
Denisa Pfauserová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
12 małp (2015) (serial)
Single Man (2017) (serial)
Mordparta (2016) (serial)
Karolína Lipowská
Najlepsze seriale:
Pět let (2022) (serial)
Pan profesor (2021) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Josef Carda
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Ernesto Čekan
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
1864 (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Eva Čížkovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Semestr (2016) (serial)
Hospoda (1996) (serial)
Eva Decastelo
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Children of Dune (2003) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Viet Anh Doan
Najlepsze seriale:
Dabing Street (2018) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
Thao Řípová
Czechy
Najlepsze seriale:
Národní házená (2022) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Braňo Holiček
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Oběti (1999) (serial)