Ohnivý kuře - Série 4 (2017) (seria)
Reżyseria:
Vojtěch MoravecScenariusz:
Jan DvořákZdjęcia:
David HahnMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Michal Suchánek, Linda Rybová, Lenka Krobotová, Vilma Cibulková, Jiří Hána, Denisa Pfauserová, Betka Stanková, Jiří Ployhar ml., Ernesto Čekan, Viet Anh Doan (więcej)Obsada
Jakub Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Linda Rybová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Božena (2021) (serial)
Maigret (1991) (serial)
Národní házená (2022) (serial)
Lenka Krobotová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Kosmo (2016) (serial)
Vilma Cibulková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Dabing Street (2018) (serial)
Jiří Hána
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kosmo (2016) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Denisa Pfauserová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
12 małp (2015) (serial)
Single Man (2017) (serial)
Mordparta (2016) (serial)
Betka Stanková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jiří Ployhar ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Ernesto Čekan
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
1864 (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Viet Anh Doan
Najlepsze seriale:
Dabing Street (2018) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Špunti na cestě (2022) (serial)
Thao Řípová
Czechy
Najlepsze seriale:
Národní házená (2022) (serial)
Vytoč mého agenta (2024) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Eva Čížkovská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Největší z Pierotů (1990) (serial)
Semestr (2016) (serial)
Hospoda (1996) (serial)
Richard Tesařík
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Aż po uszy (2014) (serial)
Ohnivý kuře (2016) (serial)
Krejzovi (2018) (serial)
Radek Bár
Najlepsze seriale:
Dáma a Král (2017) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Specialisté (2017) (serial)
Arnošt Frauenberg
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pět mrtvých psů (2016) (serial)
Dáma a Král (2017) (serial)
Místo zločinu České Budějovice (2023) (serial)
Ctirad Götz
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Pustkowie (2016) (serial)
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Informator (2020) (serial)
Nikol Kouklová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Maski szpiega (2014) (serial)
Comeback (2008) (serial)
Polda (2016) (serial)
Kristýna Leichtová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Tři tygři (2019) (serial)
Sex O'Clock (2023) (serial)
Soukromé pasti (2008) (serial)