Ohnivý kuře - Série 5 (2018) (seria)
Reżyseria:
Libor KodadScenariusz:
René DecasteloZdjęcia:
Filip SandersMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jakub Prachař, Jan Dolanský, Betka Stanková, Miroslav Šimůnek, Saša Rašilov nejml., Barbora Seidlová, Josef Polášek, Denisa Pfauserová, Rostislav Novák ml., Lucie Polišenská, Norbert Lichý (więcej)Obsada
Jakub Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Vyšehrad (2016) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Betka Stanková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Sedm schodů k moci (2023) (serial)
Vyprávěj (2009) (serial)
Miroslav Šimůnek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Przekraczając granice (2013) (serial)
Missing (2012) (serial)
Přešlapy (2009) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
Barbora Seidlová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Chlap (2022) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
3 plus 1 s Miroslavem Donutilem (2004) (serial)
Josef Polášek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Večery Analogonu (2002) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)
Komediograf (2003) (serial)
Denisa Pfauserová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
12 małp (2015) (serial)
Single Man (2017) (serial)
Mordparta (2016) (serial)
Rostislav Novák ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Norbert Lichý
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Lajna (2017) (serial)
Kosmo (2016) (serial) - narrator
Czerwona linia (2018) (serial)
Alena Mihulová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Tři králové (1998) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ivana Korolová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Anča a Pepík (2017) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Ať žijí rytíři! (2010) (serial)
Barbora Jánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Otakar Brousek ml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ochránce (2021) (serial)
Ernesto Čekan
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
1864 (2014) (serial)
Život a doba soudce A. K. (2014) (serial)
Richard Genzer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Polda (2016) (serial)
Pouť (2018) (serial)
Jan Battěk
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ať žijí rytíři! (2010) (serial)
Boží mlýny (2021) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
Martina Preissová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Jitka Smutná
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Případy 1. oddělení (2014) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Četnické humoresky (2001) (serial)