Ohnivý kuře - Série 5 (2018) (seria)
Reżyseria:
Vojtěch MoravecScenariusz:
Monika SeidlováZdjęcia:
Jan DrnekMuzyka:
Tadeáš VěrčákObsada:
Jan Dolanský, Lucie Polišenská, Michal Suchánek, Simona Babčáková, Saša Rašilov nejml., David Prachař, Ondřej Hejma, David Suchařípa, Richard Genzer, Carmen Mayerová, Petr Kolář (więcej)Obsada
Jan Dolanský
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Kukačky (2021) (serial)
Furia (2016) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Lucie Polišenská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Autobazar Monte Karlo (2015) (serial)
Nevinné lži (2013) (serial)
Michal Suchánek
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Bylo nás pět (1994) (serial)
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Lajna (2017) (serial)
Simona Babčáková
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ochránce (2021) (serial)
Čtvrtá hvězda (2014) (serial)
Zkáza Dejvického divadla (2019) (serial)
Saša Rašilov nejml.
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Napoléon (2002) (serial)
David Prachař
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Metoda Markovič: Hojer (2024) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Ondřej Hejma
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Neviditelní (2014) (serial)
Nadměrné maličkosti (2004) (serial)
Dvojka na zabití (2021) (serial)
David Suchařípa
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Přítelkyně z domu smutku (1992) (serial)
Les Misérables (2000) (serial)
České století (2013) (serial)
Richard Genzer
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobré ráno, Brno! (2023) (serial)
Polda (2016) (serial)
Pouť (2018) (serial)
Carmen Mayerová
Rzesza Niemiecka
Najlepsze seriale:
Hříšní lidé města pražského (1968) (serial)
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Pod jednym dachem (1975) (serial)
Petr Kolář
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)
V.I.P. vraždy (2016) (serial)
Kristína Svarinská
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Volha (2023) (serial)
Osada (2021) (serial)
Nesmrteľní (2010) (serial)
Václav Kopta
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Okresní přebor (2010) (serial)
Nieświadomi (2019) (serial)
Svět pod hlavou (2017) (serial)
Libuše Švormová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Dobrodružství kriminalistiky (1989) (serial)
Byl jednou jeden dům (1974) (serial)
Kukačky (2021) (serial)
Martina Preissová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Četnické humoresky (2001) (serial)
Furia (2016) (serial)
Krev zmizelého (2006) (serial)
Aleš Procházka
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
České století (2013) (serial)
Slavné historky zbojnické (1985) (serial)
Duch (2022) (serial)
Ivana Korolová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Anča a Pepík (2017) (serial)
Četníci z Luhačovic (2017) (serial)
Ať žijí rytíři! (2010) (serial)
Barbora Jánová
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
sKORO NA mizině (2020) (serial)
Labirynt (2015) (serial)
Ztracená brána (2012) (serial)
Eva Decastelo
Czechosłowacja
Najlepsze seriale:
Children of Dune (2003) (serial)
Oběti (1999) (serial)
Stylista (2018) (serial)
Nela Ferklová
Najlepsze seriale:
Ohnivý kuře (2016) (serial)